Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ha neked nem ő az igazi, neki viszont te vagy az?

Figyelt kérdés
Ilyen helyzetben vagyok. Szar mert tudom, hogy nekem nem ez a lány a szívem legnagyobb vágya, viszont érzem, hogy ő totálisan odáig van értem. Szakítani vele nincs szívem, de mi lesz ha találkozok valakivel aki nekem az igazi? Egyáltalán lehetséges ez a felállás, márminthogy csak az egyiknek az igazi a másik? Könyvekben és filmekben mindig kétoldalú a dolog...
2015. jan. 28. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Ennyit erről: nem létezik "Igazi"/"Nagy Ő".


Pöff.

2015. jan. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja. hülye.
2015. jan. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak kényelemből vagy vele és kihasználod. Ha elég gerincesnek érzed magad, szakíts vele, így mindketten kaphattok esélyt az igazi megtalálására. Így csak időpocsékolás.
2015. jan. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3-as

valószínűleg igazad van...

2015. jan. 28. 19:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem csak a könyvekben és filmekben 2 oldalú a dolog. Mindenki a saját boldogságát keresi. Ez idő alatt óhatatlanul is megbántunk embereket, pusztán a szakítással, ha úgy érezzük nem találtuk meg azt a bizonyosat aki nekünk kell. Nem áldozhatod fel a saját boldogságodat, csak azért mert neki te vagy az igazi.


Én megmondanám neki őszintén, hogy nekem nem ő az igazi, és szakítanék. Ahhoz van szíved, hogy x hónapja/ éve hülyíted és szexre használod, de közben tudod hogy neked nem ő kell? Ez sokkal rosszabb, hidd el.

2015. jan. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem is rosszabb és lehet hogy csak gyávaságból nem teszem, pedig nem vagyok amúgy gyáva. Nem akarom látni a fájdalmát pedig így valószínű tényleg még rosszabb. Súlyos a helyzet, nélkülem elaludni is alig tud :\
2015. jan. 28. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!