Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek hány százalékban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hány százalékban számít a külső, és a belső?

Figyelt kérdés
2015. jan. 28. 20:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

ez a belsőtől függ ha a belső totálisan jó akkor 5-10%

ha egy darab hús akkor meg 100%

2015. jan. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

külső: 35% belső: 65%

de igazából ez nagyon változó, valamikor nem is tetszik valaki mégis annyira megfog, hogy megőrülök ha nem ismerhetem meg.

2015. jan. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
fifty-fifty
2015. jan. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%

Azt hiszem a belső jobban számít, olyan 40%-60% az eloszlási arány. Ami nekem személy szerint fontos "külsőben", az az illata.

22L

2015. jan. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
ha valakinek bejön a személyisége, de a külseje nem, akkor azzal nem jönnek össze a csajok, csak friendzone. szóval szerintem 60%-40% a külső javára :)
2015. jan. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Az faja. Akkor ha jó humoró és kedves vagyok akkor van esélyem egy lánynál? Az naggyon jó!!!
2015. jan. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
ha a külsőre azt érted legyen segge meg melle meg márkás cuccai ..ruhái .. akkor nem nagyon érdekel inkább természetesen legyen szép.. vékonyan legyen kifestve.. stb ..
2015. jan. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60-40
2015. jan. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kiábránditalak. Az utolso elöttivel értek eggyet. Nagyon ritka az olyan lány aki nem nézi a külsöt.Szóval utolso ez van :/
2015. jan. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

30:70


Én sem vagyok egy harmatos virágszál, tehát amikor én tökéletes nő leszek akkor majd keresek tökéletes pasit is... :D

Viszont magamból kiindulva sosem ítélkezem külső alapján, mert attól még lehetnek bőven jó tulajdonságai egy férfinek, hogy nem egy görög isten.

Az első dolog amire felfigyelek egy férfinál az gondolkozás módja. Erre vagyok teljesen rágerjedve. Ha figyelemre méltó eszméi, elméletei, gondolatvilága van, akkor elkezd érdekelni mint férfi. És ha ehhez még társul pár elvárásom. pl érzelmi és értelmi intelligencia, akkor kezdődik a szerembe esés.

Külsővel sosem voltak nagy elvárásaim sem ideáljaim, de a belsővel kapcsolatban annál inkább. Csak azt várom el tőle amit magamtól is. Se többet, de kevesebbet sem!

2015. jan. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!