Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet kapcsolat nélkül teljes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet kapcsolat nélkül teljes életet élni? L

Figyelt kérdés

Nincs családom, szakítófélben vagyok a vőlegényemmel, a barátaim messze vannak. Elvesztettem a munkám, és nem bírok újat szerezni. Fenyeget a veszély, hogy hajléktalan leszek, és ha áprilisig nem találok a kritériumoknak megfelelő munkát, kidobnak az országból is (külföld). Szívbeteg vagyok, nem vállalhatok megterhelő fizikai munkát, sem éjszakázást.

Az egyetlen srác, akivel el tudnék képzelni egy kapcsolatot, a világ másik végén él.

Normális, ha öngyilkos gondolataim vannak?


21L


2015. jan. 28. 20:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem vagy tedd meg vagy maradj csöndbe. Szánalmas. Azok is akik majd itt mártírkodni kezdenek. Nincs kulcs a tetőre vagy mi a gond?
2015. jan. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Vannak lelkisegény központok, ha máshol nem ott segítenek. Menj vissza a barátaidhoz, valamelyik csak tud segíteni. Öngyilkos semmiképpen ne legyél.

Egyébként párkapcsolat nélkül lehet élni, de emberi kapcsolatok nélkül már azért kérdéses..

2015. jan. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A barátaimhoz nem mehetek, max 1 hétre tudnának befogadni.
2015. jan. 28. 20:37
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem nincs semmilyen emberi kapcsolatom, és nem vagyok boldog.
2015. jan. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha megmondanád, hogy milyen helyzetben vagy nem hiszem hogy 1 hétig maradhatnál. Milyen munkát kéne találni? Valami egyszerű is megteszi először, ha ilyen a szitu.
2015. jan. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Tudják, milyen helyzetben vagyok.

Már WC pucolónak is jelentkeztem, de az idegállapotom miatt sehová se vesznek fel.

6 nyelven beszélek, nem vagyok hülye, csak nincs diplomám.

2015. jan. 28. 20:51
 7/13 anonim ***** válasza:
nem lehet. nekem van szerető családom, általában kedvelnek a körülöttem lévő emberek, de eddig az összes kapcsolatom kudarcba fulladt és nem vagyok boldog, hiányzik valaki akivel megoszthatok mindent, szóval nem hiszem hogy kapcsolat nélkül teljes életet lehet élni :/ viszont az öngyilkos gondolatok nem normálisak.
2015. jan. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Akkor mit kéne gondolnom ilyen helyzetben?

Napról napra nehezebb csak

2015. jan. 28. 20:54
 9/13 anonim ***** válasza:
Külföld a megoldás neked.
2015. jan. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szeerintem egy tervet kéne felállítanod. először is meg kéne nyugodnod és összeszedned magad az állásinterjúra hogy fölvegyenek valahova. a vőlegényeddel szakítófélben vagy? szóval ha még nem dőlt el a dolog hogy akkor együtt maradtok vagy sem, akkor ezt tisztázzátok le. amennyiben nem csaltátok meg egymást én megpróbálnám helyrehozni! ha viszont vége, akkor tarts egy kis szünetet gyűjts magadban erőt, pihend ki magad, utána kezdj el ismerkedni. nagyon fontos, hogy ne sajnáld/sajnáltasd magad a körülötted lévő emberekkel mert csak lejjebb süllyedsz és addig nem tudsz tovább lépni.
2015. jan. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!