Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezhet kapcsolat szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet kapcsolat szerelem nélkül?

Figyelt kérdés
2015. jan. 28. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
persze. van sok ilyen
2015. jan. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Simán :D
2015. jan. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos igen, de nem az igazi ugy.


22/L

2015. jan. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én azt barátságnak hívom.
2015. jan. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt hogyan érted?

Ha nem voltatok soha sem szerelmesek, akkor nem. Ha igen, de elmúlt, akkor persze, csak úgy nem az igazi. Valahogy hozzátok rendbe :)

2015. jan. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, ha amúgy jól megvagytok, és jó a szex is. Az már más kérdés, hogy van, akinek ez nem elég. Nekem bőven, én nem is igazán tudok szerelmes lenni, és nem is vágyom rá, hogy az legyek, ezért engem tökéletesen kielégít egy főként szexualitáson alapuló kapcsolat, ahol hasonló az érdeklődésünk, tudunk közös programokat csinálni, stb. Nincs szükségem arra, hogy úton-útfélen szerelmet valljunk egymásnak, meg szerelmesen nézzük a másikat úgy, hogy közben ki sem mozdulunk, mert számunkra eleget ad ez az "egetrengető" szerelem. Több ilyen kapcsolat is volt körülöttem, számomra elrettentő példa.
2015. jan. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!