Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen a barátom? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a barátom? Miért nem mutat be némelyik közeli haverjának? Csajozik?

Figyelt kérdés

Mondjuk osszuk két csapatra a barátait.

Egyik csapat sem ismeri a másikat.

Ez szerintem elég furcsa és csak az egyik "csapatnak" mutatott be engem.

Ezek jobb fejnek is tűnnek ,akiknek meg fel sem emleget engem azok eléggé...rossz társaság úgymond. Segg részegre isszák magukat, suliba nem jár egyik sem, szóval rossz társaság.

Velük járkál jobban bulizni, persze nélkülem. Ha én is megyek akkor a másik haverjaival vagyunk. Ezek meg nem is tudnak rólam SEMMIT.

Talán csajozik mellettem vagy mi?

Erre nem tudok rájönni és már megőrjít...kérlek lehető legtöbb választ. Kíváncsi vagyok véleményekre. Én 22L ő 26F



2015. jan. 28. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem nekünk kell megoldani. Beszéld meg a pasiddal, mi csak találgatni fogunk. Ha meg csajozik, így jártál, és meg is érdemled valahol, mert a szőnyeg alá sepred a problémákat, és nem személyesen vele beszéled meg, hanem itt kérsz tanácsokat.
2015. jan. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem lehet vele megbeszélni... idióta válaszokat ad, vagy kitér. Másfél éve vagyunk együtt, de ez egyre nagyobb gondot okoz.
2015. jan. 28. 20:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor meg drága, miért vagy még ebben a kapcsolatban?


Két lehetőséged van:


1. Eltűröd neki, és így vagytok tovább:


2. Határozottan elé állsz, és elmondod, hogy ez így nem oké, és ha nem változtat, vége.


Ha azonban az elsőt választottad, akkor nincs jogod panaszkodni! Hiszen te döntöttél mellette, tehát fogadd el azt, hogy ő ilyen.

2015. jan. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt az exem.Idejárt,ismerte a barátaimat,az életemet,de hozzá egyszer sem mentünk,nem mutatott be senkinek. Aztán kiderült,hogy b uzi.
2015. jan. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó... XDXDXD
2015. jan. 28. 21:02
 6/6 anonim ***** válasza:

"Nem lehet vele megbeszélni... idióta válaszokat ad, vagy kitér."

Nekem ez sokat elmond...

Nem tart téged egyenrangú társnak.

Nem tudsz vele egyértelműen kommunikálni. Nem tudsz belőle értelmes válaszokat kihúzni. Ez a fiú valamiért tereli a témát.

Szerintem ne vesztegess rá több időt. Csak gondolj bele, komolyan egy ilyen link alakkal akarsz együtt lenni? Egy olyasvalakivel, aki az élete egy részét eltitkolja előled? Te ennél jobbat érdemelsz. 25F

2015. jan. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!