Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm minden áron be akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm minden áron be akar mutatni az egyik haverjának. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már hetek óta nyaggat ezzel, hogy jóban van egy fiú osztálytársával, haverok és szeretné, hogy én is megismerjem. De miért? Totál nem érdekel egy másik srác. Mit csináljak vele? Kb köszönünk egymásnak és annyi lesz számomra a dolog.

Csak ezért le akar rángatni Szegedre. (100km)

Mi ebben a logika? Mi közöm van nekem a barátjához? Én se akartam mindenáron bemutatni a legjobb haveromnak.

Barátnőmmel 2 km-re lakunk egymástól, csak ő szegedre jár egyetemre. Elvárná, hogy csak ezért szánjak rá egy hétvégét, hogy lemenjünk. Miért akarhatja minden áron bemutatni? 1 hónapja mondtam neki, hogy bocs de engem marhára nem érdekel a haverod. Azt hittem megértette. Aztán ma megint előhozta.

5 hónapja járunk.

22F


2014. márc. 20. 09:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Jézusom...


Igaz én se lennék kiváncsi az illetőre...

+ még féltékeny is lennék hogy állandoan vele lóg -.-

2014. márc. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Zakathol ***** válasza:

Nem azt akarja, hogy dugjatok, hanem csak be akar mutatni neki. Mi vagy te, Nő, hogy ennyit p1csogsz?! Lementek szegedre - ami egyébként egy khuervajó hely, szóval még közös programot is tudnátok csinálni a barátnőddel - rászánsz 1 órát a haverjára, aztán ennyi.


"Elvárná, hogy csak ezért szánjak rá egy hétvégét, hogy lemenjünk." Most komolyan nem tudsz a barátnődre szánni egy hétvégét egy gyönyörű városban, gyönyörű időben?!


Istenem....

2014. márc. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Gyönyörű időben még talán még oké de december óta ezzel nyaggat. Azóta meg nagyrészt elég fos idő volt.
2014. márc. 20. 10:30
 4/14 A kérdező kommentje:

Meg nem is arról van szó, hogy nem szánnék rá időt.

Vele elmennék de a barátja totál nem érdekel.

Nincs kedvem ahhoz, hogy 1-2 jópofizni kelljen.

2014. márc. 20. 10:30
 5/14 Zakathol ***** válasza:

Sok minden lesz még a párkapcsolatodban ami rohadtul nem fog érdekelni, de mégis meg kell tenned azért, hogy a másiknak örömet szerezz.


Nem értem mi bajod van...találkozol egy emberrel - mivel nem ismered így jóformán neked nem is nagyon kell beszélni vele, majd a barátnőd vezeti a beszélgetést - 1 órát elvagytok aztán kalap kabát.



Ne legyél ilyen életképtelen, ezt a jövőre való tekintettel, őszintén tanácsolom, mert így sem az életben, sem a párkapcsolataidban nem sok sikerélményed lesz.

2014. márc. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ess túl rajta, lehet még élvezni.is fogod a kiruccanást! Nem baj ha havernak hisz az ellenséged! :D Legalább tisztább képet kapsz erről a barátságról.
2014. márc. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 kolosszus22 ***** válasza:

Lehet be akarja venni 3-iknak! :D

Amúgy megértelek, én is voltam hasonló szituban. Én is azt tanácsolom vállald be, ha már a barátnődnek ennyire fontos, legyél túl rajta, aztán legyen egy jó napja, különben ilyen apróságoknak tűnő szarságokra is rámehet a kapcsolat.

26F

2014. márc. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én tökre örülnék, ha a barátnőm be akar mutatni a haverjainak.

Az azt jelenti, hogy szeretné, ha a haverjai ismernék, azt az embert, akit szeret és az az ember is ismerné azokat, akikkel jóban van.

Tényleg nem értem, mit kell ezen picsogni.

Nekem baromira rosszul esne, ha a párom nem lenne kíváncsi azokra, akikkel jóban vagyok.

2014. márc. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem haverjai. Hanem egyetlen egy haverról van szó.

Baráti társaságot bemutatni más, mert ott több ember van, akár még jó el is lennénk.

De egy srác unalmas lesz. Ők majd szépen elbeszélgetnek a közös emlékeikről én meg csak bólogatok.

2014. márc. 24. 09:49
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már, hogy csak a legfontosabb barátoknak mutattam be először valakit, nyilván a legközelebbiek ismerjék meg legelőször a szívem választottját. Szerintem értékeld, hogy nem titkolózik a fiú legjobb haverjáról, hanem szeretné, hogy jóban legyetek, hogy ne legyen féltékenykedés később, ésatöbbi.

Megjegyzem, ha ennyire ódzkodsz tőle, marha unalmas ember lehetsz, mert nekem sose volt még olyanom, hogy untam volna egy plusz ember megismerését- a barátommal is egyszer- kétszer úgy mentünk bulizni, hogy csak egy plusz haverja volt velünk, és? Egyáltalán nem a közös emlékekről szólt a társalgás, vagy mi, úgy gondolod, hogy akik nap mint nap együtt vannak, azok folyamatosan a gyerekkori játékaikról emlékeznek meg??? Miután kicsit feltérképezed a másik ember jellemét, már te is ugyanúgy beszállhatsz a társalgásba, sokszor voltam ilyen helyzetben, és hidd el, ilyenkor mindenki félig-meddig szándékosan olyan témákról beszél, amikbe te, mint új tag simán beleszólhatsz.

Ne legyél nyuszi, milyen ember az, aki nem szeretné megismerni szíve választottjának barátait? Én mindenáron meg akarom ismerni a barátom haverjait, csak nem tudom, mert másik országban laknak, de majd egy nyáron talán... Már majd' másfél éve együtt vagyunk, és csak két haverját ismertem meg eddig. És én is csak a legfontosabbaknak mutattam be, mert az én társaságom szintúgy határon túl van.

Plusz egy szép program is lehet tényleg, ha lementek Szegedre egy hétvégére, én Pesten tanulok, de kapva kapnék az alkalmon, ha a barátomnak ilyen ötlete támadna. Hogy lehet valaki ennyire besült....?


21/l

2014. márc. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!