Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján szerintetek szerelmes?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyunk együtt, társkeresőn ismertem meg (tinder). Mindenben egy hullamhosszon vagyunk, hetvegente talalkozunk, mondja, hogy szeret es hianyzom. Tervezgetjuk a kozos jovonket.

De! Soha nem dicser meg, nem bokol. Az elejen sem. Szex kozben csendben van, csokolozni nem annyira szeret. Teljesen lelohasztja az onbizalmam, mas pasik megfordulnak utanam, tetszem nekik. Arcmodell voltam.

elmondtam neki hogy ez rossz, o meg igyekszik. de semmi.

mit tegyek? Szeretem ot. 24N 27F


2015. jan. 29. 01:31
 1/4 anonim ***** válasza:
egy fax a csávó az van... nem is értem mit eszel az ilyen nyomikon.. mogorva szar. :D
2015. jan. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Basszus :D talan tenyleg vak vagyok
2015. jan. 29. 01:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Szoktál neki venni narancsot?
2015. jan. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem mindenki trubadúr...
2015. jan. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!