Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, de nem tudom, hogy jó ötlet-e?

Figyelt kérdés
Ha vele vagyok, nem érdekelnek a problémáim. Ha nincs velem, csak rá gondolok. Mindenki tudja, hogy ez több, mint barátság, de nem merek lépni, mert rettegek a kapcsolatokról. Nem a monogámia riaszt meg, hanem a tény, hogy egy kapcsolat nem mindig boldog, és bármennyire szereted a másik felet, természetes, hogy lesznek problémák. Meg az is benne van, hogy az ember nagyon ritkán marad együtt élete végéig azzal, akivel 20 évesen összejön, a barátságok tartósabbak. Rengeteg szakítás volt a közvetlen környezetemben, és félek, hogy elkészítem, pedig még nem is az enyém.
2015. jan. 28. 04:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel semmibe ne kezdj bele, ne is foglalkozz semmivel, mert előbb-utóbb úgyis minden megváltozik, elmúlik, sőt, előbb-utóbb mindenki meghal :D


Valamennyire azért megértelek, van egy olyan érzésem, hogy talán inkább a függetlenségedet (is) félted, pontosabban az ebből fakadó boldogságodat. Persze ez csak akkor érvényes, ha így most jól érzed magad, ez viszont a kérdésedből nem derül ki :)

2015. jan. 28. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jól érzem magam. Amikor rajottem, hogy többet érzek, az első gondolatom az volt, hogy "na bas szameg". Szeretem azt is, ami most van köztünk, mert borzalmasan izgalmas, ez az elég egy szikra, és minden megvaltozik. És egyik részem vágyik arra, hogy megváltozzon, a másik pedig retteg attól, hogy nem fog működni, és akkor elveszitem vele az életem egy nagyon fontos részét.
2015. jan. 28. 04:24
 3/6 anonim ***** válasza:
A szerelem nem ötlet kérdése.
2015. jan. 28. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bla-bla-bla!

Nyavajgás!!!!

Elegem van!!!

2015. jan. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel senki semmibe nem kezdhetne bele, mert "lehet, hogy nem sikerül jól".

Statisztikailag az ember kb. ugyanolyan eséllyel marad együtt mindegyik partnerével.

Továbbá kellő érzelmi intelligencia birtokában a barátság és a szerelem nem zárják ki egymást.

Az is tény, hogy egy barátság sem mindig végződik jól. Ennyi erővel abba se vágjunk bele?

2015. jan. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A szerelem nem ötlet kérdése, de egy kapcsolat igen.
2015. jan. 28. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!