Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Nektek mennyire teher,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mennyire teher, mikor a barátnőtök menstruál?

Figyelt kérdés
Nem a szex hiányára gondolok. Mennyire vagytok megértőek akkor?
2015. jan. 29. 14:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
miért kéne megértőnek lenni akkor?
2015. jan. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
mert megváltoznak a nők.
2015. jan. 29. 15:00
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát olyankor kicsit harapósabbak , én meg ez a csipkelődő fajta vagyok. Ilyenkor meg próbálok nem beléjük kötni , nagyon ritka ilyenkor ha vitatkozunk. Szóval nekem nem nagyon okoz problémát teljes mértékben meg értem őket. :)
2015. jan. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
#1-es = nulla empátia.
2015. jan. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%
Nem, nem mindenki változik meg. Maximum a nők fele.
2015. jan. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%

pszichiátriai szakrendelést tartok olyankor,ápolónak érzem magam,csak kár hogy nincs erős intravénás nyugtató kéznél.


csodálkozom néha hogy egyes nők elláthatnak komoly felelősségteljes munkákat,beosztást,ilyen lelki állapotokban,és ez nem sértés,de ennyi erővel skizofrén férfiak is mehetnének bárhova


tisztelet a kivételnek aki méltóan viseli :D

2015. jan. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
29%

Pokol az életem.

Ha menstruál pokol*pokol=pokol a négyzeten

Ha akkor megölöm mikor először gondoltam rá, most lassan szabadulnék...

2015. jan. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%

Az a baj,hogy nem változunk meg,csak sok csaj ezzel a helyzettel visszaél.

Nekem most ezt szabad,mert megvan!


Szóval ez csak mendemonda, a lányok többsége is ezért"változik" meg,mert így épül be a tudatba,hogy ilyenkor hisztisnek és érzékenynek kell lenni.


Én is van,hogy érzékenyebb vagyok,igem,de annyira azért nem hogy a barátomnak hisztizzek vagy vitát generáljak.


20L

2015. jan. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
23%

Ez mekkora hülyeség! "Az a baj,hogy nem változunk meg,csak sok csaj ezzel a helyzettel visszaél.

Nekem most ezt szabad,mert megvan!"

Csodálom, hogy ezt lányként írtad. A hormonok ilyenkor rendesen teszik a dolgukat a szervezetben, én pl. ilyenkor sokkal érzékenyebb vagyok.

2015. jan. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
36%

egyetértek a nyolcassal

22/n

2015. jan. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!