Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak a nagyon szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a nagyon szép lányok érdekelnek?

Figyelt kérdés
Barátaim is mondták h nem lesz így barátnőm ha ennyire válogatok.Nyilván a belső is számít de első benyomás az a külső nálam. Ha valami esztétikailag nem stimmel az izlésemnek az nekem nem kell.Pedig lehetne sok nőm csak nekem nem tetszik .Lehet magas a mércém.Más hogy van ezzel?
2015. jan. 29. 16:36
 1/10 anonim ***** válasza:
hát normális hogy csak a szép lányok tetszenek, nem az olyanok mint a Lakatos Britniszpirsz
2015. jan. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az első benyomás az a külső nálad, így ha valami esztétikailag nem stimmel az izlésednek az neked nem kell.
2015. jan. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Te legalább helyes vagy?

Mert valamit valamiért. :D

2015. jan. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt szokták mondani hogy az vagyok.
2015. jan. 29. 16:42
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, mert még nem volt barátnőd és idealista vagy, azért akarsz szépet, hogy a haverok elismerjenek miatta,gyakorlatilag mutogatni kéne. Majd elmúlik, ha tényleg ismersz is majd lányokat. Nagyon keveset nyom a latba a külső.
2015. jan. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor miért ne válogathatnál?

Ok a belső is számít, de helyes pasinak szép lány dukál. :)

2015. jan. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi, ne bántson a dolog. Átlagos, még kissé éretlen srác vagy kevés élettapasztalattal.
2015. jan. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a topmodel kur vák nem jönnek be, és a bányarémek se csak aa pár különleges aki átlagon felüli:))
2015. jan. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Volt bnőm és szép is volt,top modell pláza kvák nekem se kellenek. Egyszerűen legyen szép és cuki azokat lehet babusgatni csúnyákat nem tudnék.
2015. jan. 29. 16:56
 10/10 anonim ***** válasza:
akkor meg gyakorlatilag elég sok csaj számít szépnek mondjuk egy osztályban van 15 lány abból 5 nagyon szép de a többi 10 sem feltétlen ótvar
2015. jan. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!