Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lemondja a találkozásokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemondja a találkozásokat, mert beteg, de iskolába tud menni, ez természetes?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy túlreagálom-e, de a következő a helyzet:

a barátommal ma, illetve holnap találkoztunk volna, a szombat még kérdőjeles volt, a vasárnap pedig nekem nem jó.

Tegnap már rosszul volt, ezért ma nem is ment iskolába(láz, köhögésw, torokfájás, orrfolyás). Skypoltunk ma, és kérdeztem, hogy van. Mondta, hogy sokkal jobban, már nincs láza, csak a torka fáj és folyik az orra(tényleg nem tűnt annyira rossz állapotban levőnek), és közölte, hogy holnap megy iskolába, de sajnos nem tudunk találkozni(mivel beteg), legközelebb csak a jövő héten.

Oké, megértem, hogy beteg, felajánlottam, hogy akkor átmegyek hozzá, beteglátogatóba, de nem, ne menjek, mert náluk még az Anyukája meg az apukája is beteg, ezért ne.

nem hisztizni akarok, de mondjuk szombat se engedi, hogy pár órára átmenjek...meg azért nem akarja, hogy átmenjek, mert hogy ne kapjam el, de iskolába megy?

AMikor én beteg vagyok még akkoris szívesen találkozom vele. Őszintén, túlreagálom?


2015. jan. 29. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
csak jót akar. nem szeretné hogy te is elkapd tőle. szerintem csak jószándék. az hogy iskolába kell hogy menjen valószinű hogy ha szüleivel él még akkor ők nyösztetik hogy ennyivel el lehet menni iskolába még (némelyik szülőknek szokása).
2015. jan. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 RRR ***** válasza:

lehet igen

biztos nem szeret betegen mutatkozni előtted

fogadd el ilyennek és agyalj ezen a marhaságon

2015. jan. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem akar téged megfertőzni a nyavalyájával. Te reagálod túl. Én sem kívánok senkit a hátam közepére sem, amikor úszom a saját taknyomban meg kapar a torkom.
2015. jan. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem túlreagálod, érthető ha nem akart találkozni úgy, hogy folyik az orra meg köhög, szerintem azt sem akarja, hogy elkapd tőle.
2015. jan. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tulreagalod, de rendesen!
2015. jan. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az őszinte válaszokat!

Hála az égnek nem említettem neki, hogy zavar, ezek után nem is fogom, ahnem tisztázom magamban.:)

2015. jan. 29. 21:35
 7/8 anonim ***** válasza:
ilyenkor a legegyszerűbb, h a helyébe képzeled magad, és belegondolsz, h ő is elkaphatja. Te azt szeretnéd, h a barátod is beteg legyen, vagy elkaphassa? ugye, h nem? :)
2015. jan. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Soha nem találkozok a pasimmal, ha beteg vagyok. Mi értelme lenne annak, hogy egymásra ragasztgatjuk heteken át? Ő elkapná tőlem, mire én kigyógyulnék ő full beteg lenne, aztán szépen visszaadná. Na ne... Akármelyikünk beteg, szépen elkerüljük egymást. Ezt kihasználom addig, míg nem lesz egy olyan pasim, akivel összeköltözök, utána nem tudom, mi lesz, de remélhetőleg két szobás lakásban fogunk élni, hogy ne sokat kelljen találkoznunk olyankor.
2015. jan. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!