Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor ezek szerint nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ezek szerint nem is voltam szerelmes?

Figyelt kérdés

Kiderült a páromról, hogy megcsalt. Kb. 10 percig szomorkodtam, utána ideges voltam, most pedig semmi. Egyszerűen nem érdekel. Már azon gondolkozok, hogy miként, s hogy fogom alakítani a továbbiakat, természetesen nélküle. Kb. 2éve nem is érzek szerelmet, csak szeretetet. A szexről pedig inkább ne is beszéljünk..

Ez normális? Más 3 év kapcsolat után, ha ilyen kiderül, teljesen padlón lesz. Én pedig (azon kívül, hogy haza kell költöznöm) egyáltalán nem aggódok, sőt szinte jó érzéssel tölt el, hogy vége. Mint mikor vizsgázol, tanulsz, próbálsz mindent tudni, aztán ha lemegy a vizsga (és átmentél), megkönnyebbülsz, és a jövőt tervezed..

24L


2015. jan. 29. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:

"Más 3 év kapcsolat után, ha ilyen kiderül, teljesen padlón lesz."


Inkább az ego sérülése miatt, nem feltétlen a szerelem vége miatt.

2015. jan. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elmondanád, hogy kell felejteni ilyen gyorsan? Nekem 2 hónapja nem sikerül az exemet.

21/F

2015. jan. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fish1 ***** válasza:
A kérdésedet megválaszoltad: "Kb. 2éve nem is érzek szerelmet, csak szeretetet." Ezért nem vágott földhöz a dolog. Csak azt nem értem, miért vergődtél egy nem működő kapcsolatban ennyi ideig.
2015. jan. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
megérdemled, mert egy k urva vagy, ugyanis csak azon aggódsz, hogy haza kell költöznöd, és azért vagy mnég vele, hogy jól lehúzd
2015. jan. 31. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!