Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tűri ezt?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 24/ L Na szóval már sajnos kedvem sincs találkozni a legjobb barátnőmmel, mert folyton szomorú, lehangolt, szótlan, sír. Olyan fiúval van együtt aki csalta és most is csalja őt. Ezt tudja a barátnőm is, amikor olyan dolog történik vele, amivel a pasija fájdalmat okozott neki sír 2 -3 napig nem beszélnek utánna azt hallom, hogy minden jó megint. Ilyen 4-5 naponta össze vesznek így mert a fiú egyszerüen nem bír megkonolyodni. A barátnőm már ott tart, hogy remeg , rengeteget dohányzik, alig eszik és ez a szemétláda csak kihasznàlja, mert tudja mennyire szereti őt. Hiába beszélem neki, hogy hagyja ott de egyszerüen nem bírja elengedni. Se munkálya a pasinak, csalja is, 4 naponta találkoznak se előre se hátra kapcsolat. Egyszerüen már nem akarok így találkozni vele folyton tanácsot kér, de sosem fogadja meg. Annyira a pasi hatása alatt van, hogy ez már beteges! Mit csináljak vele ?
2015. jan. 30. 00:54
 1/9 The Guard ***** válasza:
Vágd fejbe egy serpenyővel.
2015. jan. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha igazi barátja vagy,akkor már az is sokat segít ,ha meghallgatod őt,és kitartasz mellette
2015. jan. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A pasi is egy szemetlada de a baratnőd se szazas.

Kifogta az alfahimet es nem bir elszakadni tole hiaba alazza 0-24.

2015. jan. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:/ köszi...
2015. jan. 30. 00:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg összehozni egy másik sráccal. Ha látja, hogy van valaki, akivel új kapcsolatot tud kezdeni, akkor hátha könnyebben elengedi a régit. 25F
2015. jan. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
olyan rossz őt így látni. nem ilyen embernek ismertem meg aki inkább szenved vele, minthogy nélküle egy darabig!
2015. jan. 30. 00:59
 7/9 anonim ***** válasza:

ennek akkor lesz vége,ha besokall a lány.és a rózsaszín ködön túl,már kezd felcsillanni az értelem.majd az értelemből lesz a több.

ezzel te nem nagyon tudsz mit kezdeni.

én is voltam hülye, pedig több ember próbált beszélni a fejemmel. és tudtam,hogy valahol tök igazuk van. de amíg ezt nem láttam be teljesen,és nem kaptam még több "pofont" az én nagy szerelmemtől,addig mentem a saját fejem után.

2015. jan. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Fúú, bocsi, de a "munkálya" szón leragadt egy pár másodpercre a szemem:D


Hát figyelj, ülj le, beszélgess vele, hogy neki ez a kapcsolat miért jó, miért szereti, de igazából erre neki kell rájönnie. Nekem is van hasonló barátnőm, évek óta szídja a csávót, meg velünk, a legjobb barátaival is rettenetesen össze tud veszni, ha épp nagyon jóban vannak és mi egy rossz szót szólunk, szóval ezen a helyzeten csak ő tud túllépni, te csak annyi tehetsz, hogy meghallgatod, elmondod a véleményedet, de csak ő változtathat ezen. Mindenki a saját kárán tanul.

2015. jan. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne hibáztasd csak a pasit. Nekem is volt olyan bnőm akit nem birtam elküldeni, nem volt hajlandó megszabadulni tőlem. Ha kizártam az ajtón, visszamászott az ablakon. Bármit, egyszerűen bármit elviselt, sőt egyenesen igényelte a megalázó helyzeteket. Rengeteget sírt. Próbáltam pszichológushoz is küdeni, de nem, ő a szenvedést és a két szenvedés között egy pillanatra kibujo boldogságot választotta.
2015. jan. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!