Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek ilyen? Amikor nagyon szerettél valakit és futottál utána, nyomultál rá, de te nem kellettél neki. Egy idő után rá jöttél, hogy nincs értelme az egésznek, majd az illető kezdet keresni.

Figyelt kérdés
2015. jan. 30. 05:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen!Az exemmel 3 évig éltünk együtt,aztán 2 évig szívatott.Mostmár nem érdekel,ő meg vissza akar kapni.Hát sajnálom,késő!
2015. jan. 30. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem volt.


L20

2015. jan. 30. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Most én vagyok hasonló cipőben,mint te kedves első válaszoló.Teljesen meg vagyok zavarodva és fáj.Már nagyon szeretnék ott tartani,hogy fordul a kocka.Mi négy évet éltünk együtt.
2015. jan. 30. 05:54
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Igen, volt. Azóta más párom van és boldogabb vagyok, mint valaha.:))
2015. jan. 30. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mennyi idő telt el nektek mire túl léptetek rajta?Mivel foglaltátok el magatokat,hogy ne gondoljatok rá?
2015. jan. 30. 06:53
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha nagyon futsz utánna, könnyen üldözésnek veheti, ha nagyon nyomulsz, kényszerítésnek.
2015. jan. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azt hiszem már eljutottam odáig,hogy megértsem nincs értelme,és már nem is keresem.Ha hiányzom majd meg talál.De olyan fura belegondolni,hogy aki valamikor szeretet,már nem kellesz neki.
2015. jan. 30. 07:33
 8/12 anonim ***** válasza:

Rettenet sokan jönnek össze és mennek szét. Miből gondoljátok, hogy a szeretet statikus? Hogy a hirtelen jött érzések soha nem múlhatnak el? Hogy egy kapcsolat az csak úgy magától van? Én ezt nem értem :(

Tenni kell érte, vigyázni kell rá, figyelni a másikra. Egyre jobban megismerni magunkat, a másikat, a kapcsolatok dinamikáját. Ha csak negyed annyit foglalkoznának ezzel az emberek mint a munkájukkal vagy a hobbijukkal sokkal több jó kapcsolat lenne.

2015. jan. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Járj társaságba,csak ez segít!
2015. jan. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Volt ilyen....nem is egyszer.

Ha visszautasítást kapunk egy Nőtől azt nem véletlenül teszi, biztos meg van rá az oka és ezt tiszteletben kell tartani...ha egy érett Nőről van szó, akkor meg pláne!!! Vissza lehet valakit utasítani úgy is, hogy azt érezhesse lenne keresnivalója, és úgy is, hogy a földbe döngölik!!!

Ha valaki egyszer már megnyilatkozott az érzéseiről, és másik nem viszonozta azt, akkor nincs értelme folytatni, mert egyoldalú lenne az egész....nem lenne kölcsönös...ilyenkor átkerül a labda a másik félhez, és ha változik az élethelyzete, akkor bizony neki kell kezdeményezni és szint vallani az érzéseiről. Ezért sem mindegy, hogy hogyan utasítunk vissza valakit, mert ha nem bántjuk meg és értékeljük az igyekezetét, abból később még profitálhatunk.

Evvel kapcsolatban van egy rossz tapasztalatom is. Ha egy kapcsolatban az egyik fél kezdeményez (legyen bármely nem képviselője is)azzal vállalja azt is, hogy szándékai tiszták és egyenesek és nem valami eszközként akar csak felhasználni. Egy kapcsolat kezdeti szakaszában annak kell irányítani aki kezdeményezte, határozottságot, kezdeményezőkészséget igényel....energiát kell bele fektetni, nem is keveset. Nagyon sok lány azt hiszi, ha Ő felveszi a kapcsolatot egy régi udvarlójával akkor annak kutya kötelessége sorba állni és Ő újra megadja a lehetőséget Neki, hogy bizonyíthasson....mintha szívességet tenne a másiknak, és az a szomorú, hogy van olyan "férfi" aki ezt be is veszi.

37F

2015. jan. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!