Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha betegen nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha betegen nem akar beszélgetni velem a párom?

Figyelt kérdés

A héten kedden találkoztunk utoljára. Csütörtök, illetve péntek lett volna találkozás de lemondta, mert beteg. Csütörtök nem is ment suliba, pénteken igen(akinek ismerős a sztori írtam már ki kérdést).

Ott az volt a bajom, hogy iskolába ment, de velem nem találkozott, mert félt, hogy elkapom. Azt a választ kaptam itt GYIK-on hogy túlreagálom, és rájöttem, hogy igaz.

Most viszont a következő van: tegnap, amikor még rosszabbul volt, egy csomót skypoltunk.

Ma viszont azt mondta, hogy suli után egyből alszik, így nem is zaklattam délután.

Most este felhívott, mondta, hogy jobban van, csak az orra folyik, é nem aludt délután csak döglődött. Mondta, hogy sajnos még a hétvége emiatt nem lesz jó(nem értem, régen találkoztunk úgy, hogy beteg volt a másik, na mindegy), ezért felajánlottam, hogy akkor megint skypolhatnánk, ha bármikor úgy érzi akar velem beszélgetni, szóljon, erre közölte, hogy hát holnap lehet inkább döglene és hogy ne haragudjak. Engem ez azért zavar mert telefonban kb. 2-3 percet beszélünk. Én értem, hogy beteg, és nem is azt akarom hogy egész nap chateljünk, csak hogy pl. egy órára. Jogos hogy most hagyjam békén?

nekem csak azért magas mert mikor szarabbul volt akart velem beszélni.

Lehet túl rámenős vagyok és túlreagálom, mondjátok meg nyugodtan.


2015. jan. 30. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenki máshogy éli meg a betegségeket, ő lehet, hogy szeret inkább egyedül szenvedni, pihenni. Ha kiderülne, hogy inkább elment sörözni, másokkal szívesen csetel (azért beszélgetni betegen más, mint írni), akkor már lenne alapja a felháborodásnak. De míg tudod, hogy tényleg nincs gépközelben, mással nem foglalkozik, nem csak téged kerül, addig szerintem nem érdemes aggódnod, hadd, hogy meggyógyuljon. Pár nap és rendbe kapja magát, vasárnap már skype-olhattok!
2015. jan. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*hagyd
2015. jan. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gondolom, te is voltál már beteg, te hogy élted meg? Minden nap ugyanolyan volt? Nekem nem. Volt, amikor jobban voltam, aztán a következő napra rosszabb lett, volt, amikor frissen ébredtem, aztán kora délután teljesen kimerültnek éreztem magam és le kellett feküdnöm aludni... stb.

Ha vírusai vannak (ami esélyes, mert mostanában sokan benne vannak), akkor fertőzhet is, örülj, ha nem kapod el, én ünnepek alatt voltam beteg.

Hagyd, hadd gyógyuljon meg, majd utána jobb lesz.

2015. jan. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!