Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom nem akarja megmutatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem akarja megmutatni a myvipjét. Rejteget valamit?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek:)

18 éevs lány vagyok párom 20! másfél év evagunk együtt! Tavaly augusztusban (titokban) megnéztem a myvipjét nála mert átmentem hozzá és meg volt jegyezve a jelszava és beléptem... és láttam h küldött a volt csajának egy ilyet,hogy: "nem tudunk tlaálkozni mert viszem a kocsit szerelőhöz(L)" na akkor kivertem a balhét... na mindegy ezt sikerülot megebzsélnünk azonban ez már fél éve volt! most hétvégén eszembe jutott, hogy ugy megnézném megint... és mondtam neki... erre ő azt felelte,hogy ne nézegessem az ő myvipjét mert mindenkinek van magánélete és ő sem nézi az én leveleim! és mondtam neki h ha akarja belépek és nyugodtan megnézheti... d emondta h nemfogja! és utána nem zaklattam ezzel a témával nem akartam felidegesiteni! szerinntetek rejteget valamit valamit? jó igaz, hogy mindnekinek van magánélete... de egyszer már csalódtam... szerintetek mit tegyek? segitsetek! köszönöm!


2010. febr. 9. 14:43
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
Hát ha nem rejtegetné akkor biztos nem lenne semmi..
2010. febr. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
jahhj istenem:( de az a baj h ugy ismerem őt h nem szereti ha nézegetem a dolgait mert miót amegismertem aztmondja h van magánélete...jahhj nemtudom mit csináljak:S
2010. febr. 9. 14:47
 3/24 anonim ***** válasza:

Hát szerintem az a helyzet hoy rejteget valamit. Nem akarok bogarat ültetni a füledbe, de ha nemígy lenne csontnélkül megmutatná neked ami ott található.

Van egy olyan érzésem hogy úgysem fogod megtudni hogy valóban rejteget e valamit.. MErt ha rászánná magát h megmutassa esetleg addigra már eltünteti a nem odavaló dolgokat.

Jelen esetben a megérzéseidre kell hagyatkoznod. De ha már az exének ilyet írt h most nemtudnak talizni és a "hátad mögött!!!" az már kicsit gyanús.

22F

2010. febr. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
33%
ostoba p.icsa vagy, már rég kib.asztalak volna... 1. számú szabály: más magánéletébe nem szabad belekotorni... alap, hogy NEM nézed, nem értem, mi a f.asz bajod van
2010. febr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
0%

A hit lényege, hogy nincs rá bizonyíték..

Mi az, hogy nem hiszel, nem bízol benne!!!:)

2010. febr. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Szióka!

Nem lehet, hogy az zavarja a párodat, hogy ellenőrizni akarod? Hiddel, eléggé nyomasztó lehet a bizalmatlanságod iránta... Ha sikerült megbeszélnetek a korábbi levelet, akkor azt már ne hozd fel újból! Ráadásul igaza van a párodnak, tényleg nem kell őt ellenőrizgetni, hiszen mi másért mennél fel hozzá?

Ez az ő szemszöge. Csak próbáltam megértetni veled, hogy ha neki igaza van, akkor mit gondolhat most. Persze ennek nincs ezzel vége...

Kíváncsi vagyok mások véleményére is, hogy ők mit írnak :)

[morcsó]

2010. febr. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Attól függetlenül hogy rejteget -e vagy nem, semmi közöd a magánéletéhez.

Elég alaposan fel lennék háborodva, ha valaki turkálna a dolgaim közt. Pedig nem rejtegetek semmit.

2010. febr. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
hát igazatok van!
2010. febr. 9. 14:57
 9/24 anonim ***** válasza:
83%
ne hallagass ezekrwe itt .. ha tudod az ameil cimét akkor fel is tudo törni ha érdekel hogyan irj privátot.:)
2010. febr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Pfff mennyi szánalmasan naiv ember van ittXD Olvassátok már el! A srác a volt csajának írogatott, hogy most nem tudnak találkozni sajnos. És még egy (L)t (=szívet) is odarakott. És ráadásul most... Neked tök világos, hogy titokban találozgatott vele már régóta. Kérdező, én csak azt nem értem, hogy már akkor mért nem vágtad ki, ne csodálkozz, hogy nem tudsz most már megbízni benne.
2010. febr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!