Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor érdemli meg egy pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor érdemli meg egy pasi, hogy megcsalja a párja?

Figyelt kérdés
6 ève vagyok házas ès a mai napig körül rajongom a fèrjemet, mindig bújok hozzá, becèzgetem, a szexbe is nagyon odaadó vagyok. Szòval èn olyan tüzes vagyok mint a kapcsolatunk elejèn. Ö viszont termèszetesnek veszi hogy vele vagyok ès nagyon unalmas vele lenni. Tökre jó fèrfinak tartja magát ès nagykèpü is, holott nem is nagy szám. Meggyözödèse hogy öt nem vsalnám meg sose mert odáig vagyok èrte. A szexuális igènye számomra kevès. Èn szexelnèk minden nap de neki elèg heti 1szer. Sokan mondják hogy szèp ès csinos nö vagyok ès hogy ö hozzám kèpest csúnya. Lenne is jelentkezö pasi aki odáig van èrtem. Megèrdemli ha megcsalom vele?
2015. jan. 30. 22:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
nem mert ezzel magadat minősítenéd. csináld tisztességesen ahogy a nagyok szokták
2015. jan. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%

Körül rajongod..stb..

????????

az első 2sorod teljesen pozitív, aztán meg..megcsalnád?

Okos nő vagy.

2015. jan. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
de bölcs kérdés ....
2015. jan. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Senki se érdemli meg, hogy megcsalják. Szakíts vele és keress valakit, akinek jobban megfelelnek a szexuális szokásai neked.
2015. jan. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%

Senki nem érdemli meg, hogy megcsalják.

Ha ennyire nem működik előbb válj el!


Vagy beszéljetek meg egy vérfrissítést "elemcserét" egy engedélyezett kalanddal. De ne csaljunk.

2015. jan. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Kezdd ugy hogy megosztasz velunk egy meztelen kepedet aztan majd megtargyaljuk a kollegakkal mi a helyzet
2015. jan. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Bence_ ***** válasza:

Beszéld meg vele.

Heti 1...

2015. jan. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ilyenkor jön az, hogy érezteted vele, hogy nem természetes az, hogy mellette vagy minden esetre, fel kell ébresztened benne újra a lángot! Ne csald meg, mert látszólag még mindig szereted, de ne tapadj rá, ne kezdeményezz, viselkedj kicsit hűvösen, légy önálló nő!
2015. jan. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem csalnám meg, viszont elhagynám. Semmi szükségem egy pöffeszkedő alakra, aki még kielégíteni sem képes - nem is értem, mire oly büszke. Biztos lennék benne, hogy sokkal jobbat is találok nála - ez talán az ő önbizalmát is visszaterelné egy reális mederbe.
2015. jan. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
ö azt mondja hogy mèg szerelmes belèm, csak èn várok töle sokat. Most mit csináljak ha ilyen nagy a szexuális ètvágyam mióta betöltöttem a 30-at (2 ève). Nem azèrt nem szexel többet velem mert nem vagyok szexi hanem mert halvèrü. Imádja a fenekemet ennyit mond dicsèretnek de nekem ez kevès.Szeretnèm ha szenvedèlyes lenne. 165 cm magas vagyok, 54 kg ès 90-es mellbösèg ès kerek a fenekem, kèpet nem teszek fel. Van egy 4 èves gyerekem ès nem akarom kitenni egy válásnak csak szeretnèk már egy kis tüzet, szenvedèlyt,izgalmat.
2015. jan. 30. 22:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!