Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor érdemli meg egy pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor érdemli meg egy pasi, hogy megcsalja a párja?

Figyelt kérdés
6 ève vagyok házas ès a mai napig körül rajongom a fèrjemet, mindig bújok hozzá, becèzgetem, a szexbe is nagyon odaadó vagyok. Szòval èn olyan tüzes vagyok mint a kapcsolatunk elejèn. Ö viszont termèszetesnek veszi hogy vele vagyok ès nagyon unalmas vele lenni. Tökre jó fèrfinak tartja magát ès nagykèpü is, holott nem is nagy szám. Meggyözödèse hogy öt nem vsalnám meg sose mert odáig vagyok èrte. A szexuális igènye számomra kevès. Èn szexelnèk minden nap de neki elèg heti 1szer. Sokan mondják hogy szèp ès csinos nö vagyok ès hogy ö hozzám kèpest csúnya. Lenne is jelentkezö pasi aki odáig van èrtem. Megèrdemli ha megcsalom vele?
2015. jan. 30. 22:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
ki is húznám a beledet :D remélem ő is ki fogja. HA kis tartás lenne a srácba,a megcsalás gondolata is égetné az agyad.
2015. jan. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Beviz Elek ***** válasza:

Jót mosolyogtam ezen a kérdésen, de félek hogy igaz... :D

"nagyon unalmas vele lenni"

"nem is nagy szám"

"sokan mondják hogy szép és csinos nő vagyok és hogy ő hozzám képest csúnya"

"lenne is jelentkező pasi aki odáig van értem"


6 év házasság után elég szépen tudsz beszélni a férjedről. Ez a nem is nagy szám pedig.... Mintha vettél volna egy telefont és egy hét után meguntad volna.

Az meg főleg durva hogy te szép vagy, a férjed kevésbé, meg amúgy is tök uncsi, úgyhogy megcuccoltatnád magad mással ha már épp úgyis van jelentkező.


Legalább pénzt keresnél vele...


Mondjuk a férjedet sem kell sajnálni, mert elvett egy ilyen sötét libát.

2015. jan. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Nem, ezért nem érdemli meg.

Ha verne téged, akkor megérdemelné, vagy ha ô megcsalna. Bár ezekben az esetekben meg inkább azt javasolnám, hogy hagyd ott.

2015. jan. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Soha.


26/n

2015. jan. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Szerintem csak megszokás... szerintem ki kellene próbálnod a másik pasival, aztán ha összeilletek, a mostani pasit otthagyod és majd a legközelebbi kapcsolatába talán érett férfiként fog viselkedni! Nem lehet egy párkapcsolatba ennyire belekényelmesedni és tutira venni, hogy az illető vele van... ebben az a legborzasztóbb, hogy még ő háborodna fel azon, hogy megcsalod, amikor nem foglalkozik veled és sz*rik rád! :D Kérdeznék, hogy miért nem hagyja inkább el? Megérdemli, hogy csendes legyen az elválás és ne érezzen lelkiismeret furdalást? Dehogy! Megérdemli! :) Majd a következő nőnél 3x átgondolja, hogy hogy kell viselkedni :D
2015. jan. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Aljas, mocskos, egoista, k rva vagy!

Te érdemelnéd meg azt, hogy erőszakoljon meg az egész sztojka család! Gyökér!

2015. jan. 31. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Akkor rengeteg ilyen jelzővel titulált nő van, mert szerintem nagyon sok nőbe fordul meg a megcsalás gondolata. Szerintem meg az az egosita aki pont hogy azt hiszi magáról hogy ő olyan félisten akinél nincs jobb pasi és ez felhatalmazza arra, hogy báróként viselkedjen egy kapcsolatban.
2015. jan. 31. 17:36
 18/21 A kérdező kommentje:
Kedves negatív hozzászólók kíváncsi lennék azért ti mit csinálnátok ha a párotok császárt/császárnőt játszana otthon, nektek meg alattvalóként kellene viselkednetek. Ja egyébként igaz, nektek "férfiaknak" mindent lehet.
2015. jan. 31. 17:41
 19/21 anonim ***** válasza:

nekem mindent :)


egyébként ha pofádat nem csak szopásra használnád meg lehetne beszélni szerintem a dolgokat.


bár nekem mind1 mert nem ismerlek titeket,az lenne a legjobb megcsalnád ő meg végezne veled is meg magával :D

mert szánalmas az ilyen egymásba savanyodott nyomorék vén házaspárok lelki bajai,így ez az opció tetszene igazán :)))

2015. jan. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
:-) Ha értelmes választ nem tudsz adni, akkor nem értem miért írsz véleményt.Gondolom neked a csicska nők jönnek be és otthon királynak érzed magad.
2015. jan. 31. 18:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!