Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Tettétek már tönkre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tettétek már tönkre más kapcsolatát? Ha igen, hogy? (ilyesmikre gondolok mint pl. a leírásban)

Figyelt kérdés
Mert Én már igen... Pl. az első exem aki otthagyott egy dagi nő miatt (akivel meg is csalt), megcsináltam a tipik MSN szivatást még abba a korban ugy 17 éves lehettem. Ő otthagyott egy kövér nő miatt, én hiába adtam magamra. Egy társkeresőn szedte össze, én igy tudtam h ki az a csaj..Aztán egy kamuoldallal szivattam meg, az ÖSSZES beszélgetést lementettem és elküldtem a barátnőnek.. Akik aznap szakitottak. Egy másik exem (aki meg egy idős, 2 gyerekes anyuka miatt hagyott ott és vele csalt meg), majd aztán más pasik kapcsolatát is tönkretettem igy,vagy hasonló modszerrel (ha pl. a pasi egyedülállónak adta ki magát, és közbe mástol tudtam meg h van valakije azonnal lebuktattam a csaj elött akivel eggyütt volt), sőt egy házasságot is már, azért mert engem is bántottak a férfiak. Megmondom nekem lelkiismeret furdalásom se volt az ilyenek miatt, mert nekem mikor az 1. kapcsolatomnak vége lett az exem miatt aki megcsalt 17 évesen ANNYIRA TÖNKREMENTEM H PSZICHIÁTRIÁRA KERÜLTEM MIATTA.. Más lány is szokott ilyeneket csinálni? Mert nekem csak ez adott megnyugvást ha más kapcsolatát tönkre tudtam tenni N.25

2015. jan. 30. 22:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem önszántadból menj vissza még kicsit a pszichiátriára, mielőtt vinnének. Egyébként, hogy a kérdésre is válaszoljak: nem tettem még tönkre senki kapcsolatát, mert én nem ebben keresem a boldogságot az életben - épp elég olyan dolog van, amitől jól tudom magam érezni. Illetve megcsalva sem voltam még, és megalázva sem férfi által. Bár azon nem csodálkozom, hogy beléd ott rúgnak, ahol érnek, és őszintén szólva a tetteid miatt meg is érdemled ezt.
2015. jan. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Már nem hagyom h belém rugjanak... sőt.. Inkább Én rugok másokba, főleg akik megérdemlik. Gyerekként sokat bántottak, csúfoltak suliban is amirol nem tehettem (pl kinézet, családi hátterem), akkor még belém lehetett rugni mert naiv ártatlan kislány voltam aki kedves mindenkivel. zzel rengetegen visszaéltek, volt h altatót tettek a teámba suliban pedig semmitse csináltam.... Ma már nem hagyom h bántsanak, pl. nemrég egy lányt vertem meg amiért az édesanyámat szidta, majdnem rendőrségi ügyem lett...

Aki meg azzal jön h menjek pszichiátriára, annak üzenem h nem nekem kell oda mennem, hanem azoknak akik bántottak, tönkrevágtak.

2015. jan. 31. 00:26
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem, nem tettem tönkre más kapcsolatát, nekem az ilyesmi nem okoz örömöt. Van olyan ismerősöm, akin bosszút állhattam volna, de nem tettem, nem az én dolgom igazságot osztani.

Egyébként bámulatos az az energiamennyiség, amelyet abba fektetsz, hogy másokat tönkretegyél.

Szomorú a történeted, látszik, hogy nagyon megviseltek a dolgok.

2015. jan. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Sajnos.. Más meg tök lazán veszi az ilyet, vagy Én nem tudom...
2015. jan. 31. 00:50
 15/17 anonim ***** válasza:
Továbbra is tartom, hogy beteg vagy. Lehet, hogy mások tettek ilyenné, de ez nem magyarázat sem mások életének/kapcsolatának tönkretételére, se verekedésre, se rendőrségi ügyre. De kívánom, hogy minél hamarabb keveredj egy ilyenbe, hogy utána megfelelő ellátásban részesülj, miután felismerték a gondjaid.
2015. jan. 31. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Szerinted mást nem csúfoltak vagy szopattak az iskolában? Dehogynem. Csak van aki megpróbál változtatni és másképp állni a dolgokhoz, általában ennek meg van az eredménye. A másik lehetőség hogy egy ilyen beteg ember lesz belőle, mert azt hiszi hogy ezzel revansot vehet rajtuk.

Mint normális férfi (aki soha nem csalta meg barátnőjét stb..) soha az életben nem kezdenék egy ilyen nővel, sőt még a látótávolságba se engedném.

2015. jan. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Csinos lány vagy? Könnyen csábítasz el férfiakat? Mert akkor kiélheted ezt a hajlamodat, rengeteg nős pasi vadászgat a neten:)
2015. febr. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!