Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amióta a párommal vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta a párommal vagyok, rosszabb ember lettem, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nem a páromra akarom fogni a dolgokat.

Régen egy életvidám, mosolygós csaj voltam, szinte csak pozitív jelzőkkel illettek az emberek. Valahogy zsigerből jött a jócselekedet.

Amióta a párommal vagyok, többen mondták, hogy megváltoztam, tanárok egyaránt, hogy ne legyek zárkózott. Negatív vagyok, és hiába akarok jót tenni, nehezemre esik mások társasága. Bunkó vagyok, és rengeteget ártottam másoknak(sajnos igen).

Nem tudom, miért váltja ezt ki belőlem a párom. Alapjába véve egy jóindulató srác, jó, vannak rossz szokásai, de kinek nincsenek?

AZért gondolom, hogy a párom miatt van ez, mármint, hogy együtt vagyunk, mert mindenki azóta mond engem másnak.

Ilyenkor mi a helyes döntés? Teljesen össze vagyok zavarodva, mert imádom őt, mégis, egy más ember lettem, és sajnos én is azt érzem, hogy negatív irányba változtam.


2015. jan. 30. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy pszichológus szerintem tudna segíteni. Mert itt neten keresztül nehéz leásni a lelkedben és megtalálni a választ.
2015. jan. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem lesz könnyű döntés! De ezt neked kell meghoznod!

Ha a párod befojásol rossz irányba ...

Vagy mellette maradsz, mert azt mondod neked jó vele és 2-en maradtok, vagy ...

A tanárok és sokan szoltak, hogy nem ismernek rád, Pálforduláson estél át. Értetlenül álnak a viselkedésed előtt.

Szakitasz a pároddal és megprobálsz újból jobb ember lenni!

Amig nem késő, visszaforditható!

Döntsd el! Mit érzel? Melyik éned tetszik jobban?

2015. jan. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!