Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál, ha megtudnád,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha megtudnád, hogy a párod beleolvasott egy haveroddal való sms-ezgetésbe?

Figyelt kérdés

És ezt utána elmondja,hogy csak abba olvasott bele,mert felkeltette az érdeklődését az utolsó mondat,amit úgy vett észre,hogy neki adtátok a telefonotok hogy írjon valakinek sms-t mert ti nem értetek rá.

Aztán meg elmondja,hogy szégyenli magát amiért bele olvasott,de azóta sem hagyja nyugodni a dolog amit akkor látott.


2015. jan. 31. 17:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mit látott?
2015. jan. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem rosszul esne. Mi nem olvassuk el a másik sms-t sem üzeneteit, kivéve ha megmutatjuk egymásnak.
2015. jan. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
Teljesen normális a bizalmatlanság ha nem beteges szintü, hiszen mai világba sok a kétszínű ember... mellesleg ha vki jól néz ki az gyanakvásra ad okot mert azok sikeresek és bárkit megkapnak
2015. jan. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én nem paráznék rajta ha beleolvasna, nincs elötte titkolni valóm , főleg ha csak valóban egy haverral beszéltem , akkor nem beszéltem olyat amit ne láthatna vagy semmi kétes értelmű dolgot. Ha meg valamit el akarsz titkolni akkor máskor töröld az üzenetet ne hogy megnézze ..
2015. jan. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Ma olvastam egy dettó iLEn kérdést a csaj szemszögéből :DD pialni hívott a haverod? :d
2015. jan. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ma volt egy olyan kérdés, tán reggel. A csaj felfigyelt az utolsó sorban lévő szomorú fejekre, számszerint 4re. A telefonod úgy került a kezébe, mert nem volt időd írni egy SMS-t. Ugyan az a kérdés, két nézőpontból.


EPIC FAIL

2015. jan. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az nem zavar, ha a párom bele olvas a telefonomba. De az már igen, hogy nem hagyja nyugodni amit látott. Mert akkor valamit túl kombinál.
2015. jan. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
bsznék rá
2015. jan. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Elso",es egyben az utolso alkalom vvolt hogy ilyet csinalt.Ha meg egyszer megcsinalja talalok majd olyan lanyt Aki nem Nez bele a telefonomba.
2015. jan. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

voltaképpen én voltam az aki beleolvasott, kíváncsi vagyok mit szólnának mások/mit szólna ő ha elmondom neki hogy beleolvastam és nem hagy nyugodni.

Én tettem fel a kérdést,itt van,hogy jobban érthető legyen: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


nem tudom elmerjem-e mondani.Mi van ha itt meginog a bizalma? Vagy nem fog tetszeni neki hogy beleolvastam?Ettől félek.

2015. jan. 31. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!