Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom beleolvasott a naplómba, jogosan sértődtem meg?

Figyelt kérdés
Épp nálunk voltunk, s keresett egy CD-t, amikor a fiókomban megtalálta a naplóm:) Kinyitotta, s látta, hogy az első lapon az szerepel, hogy "Napló". Mondtam neki, hogy tegye vissza, errefel kinyitotta találomra valahol s beleolvasott. Elkezdett nevetni a fogalmazás stílusomon:) Semmi titkom nincs előtte, de ez az én személyes kis naplóm, nem értem miért nem tette vissza, ha megbízik bennem, akkor tudhatná hogy úgysincs benne semmilyen titok. Ráadásul rosszul esett, hogy kinevetett. Hogy reagálnátok ilyen helyzetben?

2014. márc. 23. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Bunkó a barátod bocsi...a Te írásodból meg nekem az jött le,hogy egy nagyon tündéri kis csaj lehetsz! Puszi! Szép napot!
2014. márc. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogos. Egy naplót senki sem olvashat el. Azt saját magának írja az ember.
2014. márc. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
akkor tényleg nem reagálom túl :D
2014. márc. 23. 15:11
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy nem..de attól,hogy ezt a kérdést itt feltetted a tényeken sajnos nem változtat...(tapasztalat)
2014. márc. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 savanyújóska ***** válasza:
100%
Nem, jogos, azért legalább megkérdezhette volna, a kapott válasz tiszteletben tartásával. Még szebb, hogy előtted, azért az bátor!:D
2014. márc. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

Én viccen kívül akár még szakító oknak is tartom ezt. Pofátlan és tiszteletlen dolog más legszemélyesebb holmijába belenézni, akkor is, ha egy pár vagyunk, akkor is, ha nincs titkunk egymás előtt. Kinevetni pedig duplán undorító dolog volt a barátod részéről. Engem nagyon elszomorítana, ha ennyire éretlen és tapintatlan lenne a párom.

20N

2014. márc. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát nem esett túl jól, de visszatette, miután kinevette magát:( semmi kedvem sem volt utána filmezni vele. Most azt hiszi hogy van valami titkom.
2014. márc. 23. 15:29
 8/10 anonim válasza:

Hagyd is meg ebben a hitben, hogy van titkod, hadd egye a fene!

Amúgy tök aranyos, hogy naplót írsz! :) Hány éves vagy?

2014. márc. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon gyerekes a barátod, ha nem fogja fel, hogy mi ezzel az elvi probléma, amin MINDENKI megsértődne teljesen jogosan. Próbáld meg neki elmagyarázni, ha tovább játssza a sértődöttet és azt hiszi, titkolózol, akkor gondolkozz el, van-e értelme egy ilyen buta emberrel lenni.
2014. márc. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
18 vagyok, ő velem egykorú. Már egész rég óta írok.
2014. márc. 23. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!