Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy elméleti kérdés?

Figyelt kérdés

Kit választanátok? (lányoktól kérdezem) 1: egy nagyon helyes, kívülről számotokra tökéletes, de belül csapnivaló önző,agresszív,szeszélyes ,hazudós embert aki csak szórakozik vagy

2: egy kívülről nem olyan helyes , de figyelmes , kedves,aranyos fiút aki megért és szeret titeket?

Köszi a válaszokat, 23 L :)


2015. jan. 31. 21:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én magamat választanám vagy téged. :)

21/F

2015. jan. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2est írnak,de igazából az 1est választanák:)
2015. jan. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Missi_Key ***** válasza:
Mivel bukom a pszichokra ezért az elsőt :)
2015. jan. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Fasziként mondom, hogy sokszor teljesen más az elmélet és a gyakorlat, de ezt szerintem te is tudod. Elméletben a csajok többsége is egy rendes, kedves srácot akar, a gyakorlatban meg zömében egy izgalmas rosszfiúra nedvesedik be a puncikájuk.
2015. jan. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen... igazatok van ezért is tettem fel a kérdést,hogy vajon ki,hogy gondolja..csak az 1-el az a baj, hogy sajnos sok fájdalmat tud okozni egy ilyen fiú..:/
2015. jan. 31. 21:31
 6/12 anonim ***** válasza:
#5: Ez igaz, mégis rendszerint az ilyeneket választjátok. Nekem is vannak hibáim, nem vagyok se nagydumás, se menő, de tisztességes vagyok, próbálok odafigyelni másokra, cserébe meg elutasítást kapok, vagy jön a "legyünk barátok" szöveg, pedig azért van önálló véleményem, el is szoktam mondani, és határozottabb is vagyok, mint ezelőtt x évvel, csak ehhez meg kellene ismerniük az embereknek.
2015. jan. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ezek szerint egy földönkivüli vagyok, mert sose birtam az egyeshez hasonló fiúkat :D

Szóval én a kettest választom

2015. jan. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7: Biztos? :) Csak mert én azt tapasztaltam, hogy szavakban nagyon jó a nők többsége, de a gyakorlat sokszor mást mutat. Érdekes módon engem is rendszerint leráznak azok is, akiknek elvben egy odafigyelő, rendes srácra lenne szükségük, pedig nem vagyok ronda, se bunkó.
2015. jan. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2-es mindenképpen, a belbecs a külcsínt is feljavítja. :) ...és nem éri meg lelkileg rámenni egy külsore tökéletes férfival való kapcsolatra.
2015. jan. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
35/N ez lemaradt
2015. jan. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!