Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nászéjszakámon veszítem el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nászéjszakámon veszítem el a szüzességem mert igy akartam. Milyen fehérnemű lenne alkalmas hozzá? Illetve. Legyen fehér ami a tisztaságom tükrözi, vagy valami vaditobb? :D

Figyelt kérdés

csipke vagy nem csipke....stb

a férfiakat melyik fajta fehérneműk izgatják?


2015. jan. 31. 22:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan nem ertem az embereket. Nem teged, kerdezo, hanem a valaszolokat. Ha mindket fel normalisan fel van vilagositva szexualisan es egeszsegesek, annyira nagy baj mar nem lehet. Emberek millioi csinaljak igy problema nelkul, arrol nem is beszelve, hogy ez MAGANUGY.

Hogy a kerdesre valaszoljak: szerintem inkabb valami egyszerubbet vegyel fel, csipke nelkul, persze azert szep legyen.

2015. febr. 1. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

ha annyira maganugy akkor ne itt ossza meg ahol szamolhatott volna a kapott valaszokkal.

ehet hogy mindket fel van vilagositva nyilvan mindeki tudja hogy kell csinalni.. aztan megis, a volt baratom eleg bena volt, es soha n tudott nekem oromet okozni csak fajdalmat. ezert elment a kedvem az egesztol, es hiaba szerettem volna ha probalkozunk o elzarkozott es elhidegult... csak ennyit arrol hogy meddig tartogatta magat.. azert ez nem ztolso szempont ha valaki felesegul megy valakihez, a minimum h mukodjon a dolog, mert ha ez nincs akkor kegyetlen napok, hetek, evek , evtizedek ele nez a draga.


en midn jot es szepet kivanok nekik ;)

2015. febr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Sosem értettem a nászéjszakai szexet. Hajnali 3-4ig lakodalom és utána ? :)
2015. febr. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
13: hidd el, van, akinek marad energiája utána. Én pl. nem sokat táncoltam a lagzinkon, nem fáradtam el. Egyébként máskor is gond nélkül fent vagyok hajnal 3-4-ig, így ez nem okoz gondot. Persze fárasztóbb az esküvő napja, mint egy otthon eltöltött nap, de azért túlélhető. Egyébként mi kétszer is szexeltünk aznap. Amikor felmentünk átöltözni éjfélkor, már alig vártuk, hogy egymásnak eshessünk, egész nap alig bírtunk magunkkal, csak máskor nem volt rá alkalom. Aztán hajnalban folytattuk.
2015. febr. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

de aranyos vagy;-)))

en hofeher csipket viselnek a helyedben.

2015. aug. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!