Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, ha egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha egy csaj meztelen képet küldene magáról a barátotoknak?

Figyelt kérdés
Megláttam véletlenül barátomnál, hogy egy csaj félmeztelen képet küldött magáról, de az a csaj, akivel jóban van egy ideje. Barátomat számonkértem, ő meg mondta, hogy jaj hát csak poénkodtak. Teljesen kiakadtam, mert elolvastam, amit reagált rá és eléggé úgy tűnt, hogy örült neki. Ti mit tennétek? Ez szakítóok?
2015. febr. 1. 00:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nálam tutira az lenne. Ki tudja, hogy még milyen titkos ügyei lehetnek még....
2015. febr. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Igen, szakítóok.
2015. febr. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
De hogy bizonyíthatnék rájuk bármit is? Mi van, ha csak a csaj van ráállva a barátomra? De akkor ő meg miért örült neki?
2015. febr. 1. 00:31
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

a barátod egy rakás sz*r...bocsi, de aki férfi és aki szeret valakit ,az nem áll le más csajok félmeztelen képeit stírölni....oké...ilyen google-s képek lehetnek, nézze, de olyan akit ismer... -.-

ez nem pálya

2015. febr. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
3: Fogadj fel magánnyomozót, aki leellenőrzi a barátod, a csaj, és az ő barátaik híváslistáit, követi a barátodat, rendel neki egy qrvát, ilyesmik. Ujjlenyomat is kell, meg DNS.
2015. febr. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én elkérném tőle a képet és feltenném a gyk-ra XD
2015. febr. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

ez azzzz rakd fel ide, had nézzük mi is.


küld privibe.


legyél már egy kicsit rafinált. :DDD

2015. febr. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ezzel jar ha a falu bikajaval kavarsz. Vannak vetelytarsak...
2015. febr. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem a "falu bikája"..mindig hűséges volt és el is ítéli a hűtlenséget:(
2015. febr. 1. 00:42
 10/20 anonim válasza:
Attól hogy megnézett egy képet még nem hülye.És nen is szar. Nem feküdt lw vele ugye? Az nem megcsalás..
2015. febr. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!