Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem tette túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem tette túl magát az exén?

Figyelt kérdés
Megtörtént a barátnőmmel az első együtt alvás. Mikor lefeküdtünk aludni, nem bújt oda hozzàm hanem elfordult tölem. Mikor én odabújtam hozzà mondta hogy neki ez túl sok. Reggel mikor fölkeltünk azt mondta hogy nem érez iràntam semmit csak baràtsàgot. Nem tudja mit akar. Ez tenyleg arra utaló jelek hogy nem zàrta le a múltjàt? 5 hònapja szakitott az elözö kapcsolatàbol.
2015. febr. 1. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor azt mondta volna. De valószínűbb, hogy csak nem élvezte veled annyira a szexet, zavarja az érintésed, ezért nem akar veled kapcsolatban lenni, extől függetlenül.
2015. febr. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

5 hónap után már máshoz bújik? :-)


Én sajnos még évek távlatából sem tudtam kiheverni azt a qrvát, aki elhitette velem, hogy szeret mindörökké... :-)

2015. febr. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

figyumá!


A nők nagy része érzelmileg rettentően labilis. Nincs rá reális magyarázat, csak félremagyarázat.

Keress mást.

2015. febr. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nem írta egy szóval sem hogy lefeküdtekxD

Hanem azt írta, hogy lefeküdtek aludni :D

Amugy mióta vagytok együtt? Nem mindig lehet kiheverni egy kapcsolatot pár hónap után.De nem biztos hogy ez a baja. Tőle kérdezd meg,beszéljétek meg .Ha még az elején vagytok a kapcsolatotoknak lehet csak bizonytalan.

2015. febr. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, igen, rájöttem utána, csak a "megtörtént az első" miatt erre asszociáltam. Ettől függetlenül van igazság a válaszomban, tudom, nekem is volt egy exem akit leküldtem matracra aludni, mert nem bírtam elviselni, nem tudtam aludni mellette. Elég gyorsan vége is lett, sejtem a lány alapból nem volt biztos a kapcsolatban. A te szempontodból mindegy igazából, hogy közrejátszik ebben a múlt, vagy nem.
2015. febr. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!