Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még mindig nem tette túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig nem tette túl magát rajtam, vagy nem talált eddig senkit?

Figyelt kérdés
Az exemmel 6 hónapja szakítottam, mert bunkón viselkedett, kezet emelt rám, és ehhez hasonlókat művelt. Amikor kimondtam, hogy vége, elkezdett sírni, azóta se volt senkije, pedig ő az a fajta, aki nem vár ennyi időt egy új kapcsolatra. Eszébe jutok neki, vagy sem? Azt mondta, hogy én voltam az első normális barátnője, pedig volt már neki jó pár. Vajon túl tette magát rajtam?
2011. nov. 4. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha egyszer kezet emelt rád akkor máskor is fog. Nem lehet csak úgy lemondani dolgokról. Ígérgetni fogja, hogy nem lesz több ilyen, de nem hiszem:)
2011. nov. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, kétszer emelt rám kezet... Nagyon mérges voltam rá, gyűlöltem. Most viszont elkezdett hiányozni, azt tudom, ha megint összejönnénk, semmi se lenne a régi, mint a kapcsolatunk elején, amikor minden tökéletes volt.

De azóta nem is keresett, mióta kimondtam, hogy vége, az viszont mégis csak fura, hogy eddig nem volt egy barátnője sem.

2011. nov. 4. 17:51
 3/4 LadyLee ***** válasza:

Nekem egyszer majdnem 4 évig nem volt új kapcsolatom egy srác után - de baromira nem azért, mert ne tettem volna túl magam rajta. Szerintem ez önmagában semmit sem jelent.


És egyébként se foglalkozz azzal, hogy egy ilyen állat, aki kezet emelt rád, mégis mit gondol. Sz@rni rá.

2011. nov. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem kell senkinek!!!
2011. nov. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!