Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar tolem meg valamit?

Figyelt kérdés

egy ev utan ujra ramirt a volt pasim...sokat bezselgettunk, majd talakozgattunk!

tudni kell h majd masfel evet toltottunk egyutt, csk a csaladom nem szerette.

azonban a minap ujra atvitt naluk csaladja nagyon jol fogadott orult nekem es leis fekudtunk!

szex kozben ugy ereztem mintha meg mindig szeretne... ugy ert hozzam becezgetett h "anya" "egyetlenem"ezt miutan hazaertem megis irtam neki...majd ennyit irt ra:ne bizd el magad, magamban sem bizok ezt ne felejtsd el!

ez mit jelenthet?

am mai napig rendszeresen talakozunk es ugyanolyan jol kijovunk mint regen..a szex is ugyan jo mint regen..!!

en ujra beleszerettem...

szerintetek o..??:)


2015. febr. 1. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
persze. ez a 2. forduló.
2015. febr. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem se éld bele magad :(

attól, mert becézget..lehet csak a megszokás, és ennyi :/

meg ne teperj, ne támadd le egyből..

2015. febr. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

pedig olyan jo lenne!!

akkor csak a megszokas miatt talakozgat velem?:(

2015. febr. 1. 11:43
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem csak a szex miatt :(
2015. febr. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

miert pont en?

nemtud valaki mast hulyenek nezni.?:O

nekem annyira faaj!!

2015. febr. 5. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!