Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, hány évesen volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hány évesen volt először barátotok?

Figyelt kérdés
Mert aggodom,hogy mi van ha egy srácnak se fogok tetszeni?? xD Egyedül halok meg xD
2010. febr. 9. 17:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj én megnyugtatlak.Én egészen csúnya tinilány voltam 13-14 éves koromban..vagyishát nem csúnya de nem voltam olyan menő mint a többi leányzó.15 éves koromban lefogytam,addig is vörös voltam,de egy még élénkebb színűre festettem a hajam,sminkeltem magam,szórakozni jártam.és amire azthittem hogy á nekem nem lesz pasim,hipphopp az ölembe hullt amint nem kerestem.szóval 15 voltam amikor az első nagy szerelmemmel találkoztam.jó persze addig volt ilyen smár-meg komolytalan fiúkák,de a lényeges az volt:)
2010. febr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
13,most vagyok 14.
2010. febr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15 évessen. 17/L
2010. febr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is 15 évesen volt először barátom. Most 19 vagyok, és azóta vele vagyok.
2010. febr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is 15 évesen volt egy komoly kapcsolatom először.Én is féltem hogy nem találok senkit, nem éreztem magamat szépnek, de neten ismerkedtem és találtam:) Sok szerencsét:) 17L
2010. febr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem 11 évesen,de abszolút nem ez a normális,szóval ne aggódj,ha nincs még.Ameddig nincs fiú,addig nincs probléma sem ;)

18/L

2010. febr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Magadtól fogytál le? :D

Köszi a válaszokat puszi<3

2010. febr. 9. 18:47
 8/11 anonim ***** válasza:
Még nem volt. 16/L
2010. febr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Természetesen magamtól:)..bár nem értem a kérdést:)hogy máshogy fogytam volna?bár közbejátszott az hogy dohányoztam,meg honvágyas voltam a koleszban,és nyúltam is 10 centit ami pedig az alakomra volt jó hatással.de egyébként a fogyás agyban dőlt el:leakarok fogyni.és lám.eljártam futni,nem ettem este stb.22 kilót fogytam.mára elmondhatom magamról hogy a pasik körében az egyik legsikeresebb nő vagyok,és senki nem hinné el hogy a csaj akinek egyszerre akár többen is udvarolnak valaha aztgondolta hogy az életben nem fog senkinek sem kelleni:)
2010. febr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igen hát ez a kérdés hülyén jött ki xD

De igazából arra gondoltam, hogy jártál futni vagy nem de megkaptam a választ köszi :D

2010. márc. 5. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!