Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor volt először barátotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor volt először barátotok?

Figyelt kérdés

Már szeretnék egyet. Tudom h nem olyan mint egy kiskutya :D. Nem vagyok beképzelt de szerintem a fejem nem olyan csúnya, átlagosnak érzem. Az alakomra fogom, hogy eddig nem volt, mert a derekamra meg a seggemre híztam (amit most próbálok leadni). Amúgy megbízható vagyok és kedves is, kivéve felidegesítenek. Van egy pár fiú haverom/ismerősöm de nem tetszem nekik. Voltak már akiknek tetszettem az osztályból de egyik se mondta meg, hanem mástól tudtam meg vagy észrevettem. Amikor itt van a nővérem pasija és megpuszilják vagy megölelik egymást akkor arra gondolok, hogy milyen jó lenne ha én is át tudnék ölelni valakit. Valakit aki nagyobb termetű nálam, szeret és bármit elmondhatok neki mert megért. Tudom, hogy nem késő meg ilyenek de már sok velem egyidős barátnőmnek/ismerősömnek van. Nektek mikor volt?

14/L


2011. máj. 18. 18:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
13 évesen volt nekem először!
2011. máj. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Már majdnem 17 voltam:) ne aggódj, eljön a te időd is.
2011. máj. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
17-18 éves lehettem.
2011. máj. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
nekem 15.5 évesen volt először
2011. máj. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
16.5 évesen
2011. máj. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
Ha úgy vesszük elsőbe,de ott nemvolt semmi,a puszin kívül...ha úgy vesszük most 13 éves koromban,ott már volt csók is,ő volt az első (idézőjelben) ,,komolyabb"...6 hónaposak voltunk 9.-én...:D 15 éves magasabb nálam,bár énse vagyok alacsony a 170cm-mel...:D Sok sikert,és csak olyannal gyere össze,akinél érzed a ,,vibrálást",akinél úgyérzed bármit megtennél érte,akit szeretsz,szerelmes vagy belé,olyannal jó igazán,mert akinél ez nincs meg,azzal csak szenvedés lessz,hidd el nekem,tapasztalat...:D:D És mégegyszer sok sikert!!:D:D
2011. máj. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

13 évesen volt. 6 évig együtt voltunk.

24L

2011. máj. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:00


Hogy bírtad ki a szakítást?:S


Én is 13 évesen jöttem vele össze,16 voltam mikor szakítottunk,de a szívem szakad meg még mindig,ha rá gondolok!

2011. máj. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Én amikor elkezdtem a gimit már akkor az első héten összejöttem egyik osztálytársammal...de megbántam.

16/L

2011. máj. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

20 évesen, de nem tartott sokáig. 21 évesen a következő, ami máig tart. Úgyhogy nem vagy lekésve semmiről. :)


23L

2011. máj. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!