Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találom meg azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találom meg azt a pasit akire szükségem van akit eltudok magam mellé képzelni?!

Figyelt kérdés
volt több barátom és egy hosszú komoly kapcsolatom is de a végén mindegyik kihűlt és megromlott..kiszerettem belőlük..lehet hogy ha olyan pasira vágyok aki számomra mindenben a megfelelő akkor soha nem jön el?

2015. febr. 1. 17:11
1 2
 1/15 Noren1989 ***** válasza:

Mert olyan pasi csak a képzeletedben létezik ?

25/F

2015. febr. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mert óriasi igenyeid vannak te meg nem nyujtasz semmit.
2015. febr. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

nem tudom komolyan külsőleg már láttam olyat aki nagyon megfogott de belső és külső is ami megfog és a másikhoz

láncol egyszerűen nem találom..már kezdek elkeseredni hogy soha nem lesz normális kapcsolatom

2015. febr. 1. 17:16
 4/15 anonim ***** válasza:

Vannak a "nagy Ő" gyárak, csak Ő-t még nem gyártották le.


Rossz a hozzáállásod. A kapcsolatokkal foglalkozni kell. Figyelni egymásra, a másik és a saját igényeinkre és nagyon sokat kell foglalkozni vele.

Ha nincsenek nagy ellentétek, hanem kihűl a kapcsolat akkor általában az a hiba, hogy elkényelmesedtek. Ha erre hajlamos vagy akkor nem, soha nem jön el.


Olvass párkapcsolatokkal foglalkozó könyveket, önismeret fejlesztőket és legyen a következő Ő a nagy Ő :)

2015. febr. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! sajnos a legútolső kapcsolatommal is az volt a baj hogy csak én fektettem bele nagyon sok energiát és mikor már nagyon sokszor elmondtam mi a baj akkor is csak ideig óráig változtak a dolgok, 6 és fél éves kapcsolat volt..
2015. febr. 1. 17:34
 6/15 anonim ***** válasza:
Nyugi .Én 27 vagyok és egy komoly kaocsolatom nem volt ...sajna mindig rossz arcokat fogtam ki akik csak sajàt magukra gondoltak,vagy épp nem abban az életstàdiumban tartottak h komolyabb legyen a dolog...sok tényező hozzàjàrul ehhez pedig nm a szőke v barna herceget vàrom...nm tudom miért ..lehet rz kwrmikus dolog nekem de nm tudom hogy miben vàltozzam h jól alakuljon nagyon nehezen bitom meg es hamar beleelem magam lehet emiatt rintom el v csak felreertenek.
2015. febr. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Akkor jó sokáig húztad :)

Dehát szinte mindenki ezzel küzd, vagy nem olyan értékekkel rendelkezik belsőre mint kéne, vagy nem úgy néz ki.

Azt mondják jó munkához idő kell hát jó párt találni is időbe telik, van hogy már a 5 vagy 10. tárunkon vagyunk túl vagy randin míg végre olyat találunk aki passzol mellénk.

A jövőt tekintve meg, hogy az meddig lesz jó azon gondolkodni meg felesleges.

2015. febr. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
egyszer remélem megtalálom :)))
2015. febr. 1. 17:39
 9/15 anonim ***** válasza:

Bocsi.Telefonrol irtam:)

Karmikus*

Mennyi idős vagy amúgy?

2015. febr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
24 éves
2015. febr. 1. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!