Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találom meg azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találom meg azt a pasit akire szükségem van akit eltudok magam mellé képzelni?!

Figyelt kérdés
volt több barátom és egy hosszú komoly kapcsolatom is de a végén mindegyik kihűlt és megromlott..kiszerettem belőlük..lehet hogy ha olyan pasira vágyok aki számomra mindenben a megfelelő akkor soha nem jön el?

2015. febr. 1. 17:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
24? Ó hát akkor van még időd rengeteg.
2015. febr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

4. vagyok.


Az se jó, ha csak Te teszel bele munkát. Ha észreveszed, hogy így van és beszélsz vele, de nem figyel akkor nem biztos, hogy érdemes vele foglalkozni. Néha erőltetjük, azt hisszük a másik változik, de ha nem akar nem fog.


24? Van még mit tanulnod. Tedd is meg, mert érdemes. Minden kapcsolatból (nem csak partner, de emberi) is lehet tanulni. Ne várj mindenben megfelelőt, mert tökéletes nincs. Viszont ne is add nagyon le az igényeidet. Én több évig voltam egyedül mire találtam valakit akivel szeretjük egymást.

2015. febr. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Örülök hogy megtaláltad..:)
2015. febr. 1. 18:32
 14/15 anonim ***** válasza:

A kulcsszó elvárások.Ebben vagy ebből következetesen jön minden...

Ha túl sok és csak azokat nézed,akkor másra nem tudsz eléggé odafigyelni a választásnál.Továbbá először jobb megismerni a másik embert rendesen,és csak utána belemenni bármi komolyabb dologba vele.

Ja és ne csak a külső számítson,és külső alapján ne ítélkezz előre a másikról,hanem ismerd meg,és utána dönts.

2015. febr. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Itt vagyok XD
2015. febr. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!