Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ő az igazi?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem őt,volt már barátnőm de egyikkel sem csókoloztam mert valahogy a régi barátnőim közül egyikkel sem voltam egy hullám hosszon és nagyon sok ellentétes dolog volt bennünk ami zavart.3 hónapja ismertem meg a kedvesem akit nagyon szeretek és az életem vele képzelem úgy érzem hogy 3 hónap alatt a rózsaszín köd azért felszáll,nem tökéletes a barátnőm de szeretem a hibái ellenére is már most feleségül venném de azt csak akkor ha lesz munkám de ennek ellenére tervezük a közös jövőt.Ezek alapján szerintetek megtaláltam az igazit annyi még hogy nagyon sok bennünk a közös.Én 19 vagyok a lány 18.
2015. febr. 2. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:

"Szerintetek ő az igazi?" ----> Szerinted erre NEKÜNK kell tudni a válasz?


lolololololol!!!


Esküszöm, hihetetlen, milyen emberek vannak. :D

2015. febr. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

3 hónap.

Házasság elött minimum 4 évet várj.

S még mielött ilyeneken gondolkodsz az el9ött is várj még.

Lezsel még sokkal jobban szerelmes vagy kevésbé... E kiderítésére kell várni.

Ilyenben tapasztalt 18F

2015. febr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

3 hónap alatt a rózsaszín köd azért felszáll


nem,nem igazán.:D


ez még kevés idő, de jó kezdet.


majd ha telik az idő,évekről beszélek,és már kipróbáltátok milyen együtt is élni,na majd akkor...

2015. febr. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyon hiszek abban, hogy van "igazi", ám ha mégis, azt csak akkor tudod meg, ha ugyanígy érzel vele kapcsolatban 5-10-25 stb. év múlva is...
2015. febr. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem!
2015. febr. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

18-19 évesen tuti hogy nem.


Pont 18 évesen fordulnak egy nagyot a csajok.

Várj még pár hónapot.

2015. febr. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy 19 éves vagy, te egy álomvilágban élsz.
2015. febr. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!