Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan férfi, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi, aki nem vágyódik kapcsolatra? Jól érzi magát szabadon, haverokkal? Mennyi idő múlva éreztétek azt, hogy így mégsem az igazi.

Figyelt kérdés
2015. jan. 25. 15:04
 1/4 CptTomato ***** válasza:
100%

Az ember egyén az egyén mindig magányos ha nincs társaságban, ha már a barátaid is "unalmassá" válnak akkor kézenfekvően egy másik intim kapcsolatot próbálsz keresni, ami a női társaság, a nők többnyire a monogámiában hisznek, és ezért a társadalmi konvenció a kapcsolatra lépés:"járás" , ami általában testi és mentális vonzalmon alapszik ami elöbb utóbb remélhetőleg szerelemmé fajul.

Mennyi idő? Ez attól füg milyen életet élsz és milyenek a szükségleteid.

2015. jan. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első hozzászólóval nagyjából egyetértek. Azzal nem, hogy azért, mert valaki egyedül van attól még nem lesz magányos. Ez a két dolog nem függ össze. Én egyedülálló férfiként teljesen jól érzem magam a bőrömben. Nem is vágyok most kapcsolatra. Élvezem a szabadságot, és eközben önmagamat jobban kiismerem. Igyekszem fejleszteni önmagamat. Mert azaz igazság, hogy a zsák a foltját mindig megtalálja. Korábban az önértékelési gondokkal küzdő nők számára voltam vonzó. Most hogy dolgozom magamon feltűnt, hogy olyan nőknek is felkeltem az érdeklődését akiknek jó állapotban van az önértékelése. Szóval az egyedül töltött idődet szerintem fordítsd arra, hogy saját magadat fejleszted. Magamból kiindulva ez a tanácsom. Elsősorban az érzelmi intelligenciádat. Férfiaknál ez eléggé alulfejlett. Az viszont tényleg igaz, hogy ez egyén függő, hogy ki mennyi idő után vágyik egy társra.
2015. jan. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
7 évig folyamatosan voltam kapcsolatban. Valamiért egyik lánnyal sem működött. Most már lassan 4 hónapja vagyok egyedül, nagyon jól érzem magamat, végre önmagam lehetek. Nem szólnak bele, mit mikor, és hogyan csinálok. Egyetlen dolog a szex ami hiányzik, de ezt meg lehet oldani, ha talál az ember olyan lányt aki szintén csak erre vágyik. Egyenlőre jól érzem magam így, és nem is szeretnék ezen változtatni, amíg minden jó így :)
2015. jan. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
utolsó, hány éves vagy?
2015. febr. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!