Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet két ennyire eltérő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet két ennyire eltérő körülmények közül jövő ember között jól működő párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Egy 17 éves gimnazista fiú vagyok. Az anyagi helyzetünk nem a legjobb, nem arra kell gondolni, hogy éhezünk, hanem éppen hogy kijövünk minden hónap végén a szüleim által keresett pénzből. Szüleimnek van egy autójuk, egy családi házuk de például arra, hogy zsebpénzt kapjak már nem telik (ezért hétvégenként dolgozom). Tetszik nekem egy lány, aki viszont nagyon gazdag családban él (mindenük megvan amit meglehet venni, amire az ember vágyik és megvásárolható). Félek, hogy ha kezdeményeznék felé és kiderülne, hogy csak egy "csóró" gyerek vagyok, kinevetne és szóba se állna velem. Valós lehet ez a félelem?

2015. febr. 2. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Te ismered a lányt, te tudod milyen, ha egy tipikus flegma tini akkor igen, ha egy értelmes lánynak tűnik akkor nem feltétlen.
2015. febr. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Aki normális, azt nem zavarja. Ha ismered valamennyire, akkor nyilván tudod, hogy reagálna. Egy próbát szerintem megér.
2015. febr. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Úgy ismerem, hogy a normálisak közé tartozik.
2015. febr. 2. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!