Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még egy szemernyi esélyem is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még egy szemernyi esélyem is?

Figyelt kérdés
Még pár hónappal ezelőtt megismerkedtem egy sráccal,akivel 1-2 bulis kavarás és pár hét ismeretség után lefeküdtem. Teljesen beleszerettem,de ő az mondta,szeret,de csak barátként. Azóta összejöttem egy sráccal,akivel a kapcsolatunk majdnem tönkrement,mert bekavart az előző srác az elején. Most még együtt vagyunk,de nem tudom kiverni a fejemből a másikat. Ha találkozok vele mindig kedvesen mosolyog, néha beszélünk,van,hogy direkt hozzám ér és megsimogat,célzásokat tesz,de ezt leszámítva magától sose keres. Én viszont még mindig szeretem és nem tudok továbblépni. Szerintetek lenne még esélyem nála, vagy így már nem kellenék neki,mint barátnő,hogy egyszer már megkapott?
2015. febr. 2. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Megint megdugna és otthagyna.
2015. febr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Didiiayer ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ő ezt komolyabban gondolja. Szóval nem, esetleg lefeküdnétek megint, de ennyi.
2015. febr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!