Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk szerintetek? Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk szerintetek? Lehet esélyem nála?

Figyelt kérdés
Van egy lakótársam,akivel haverok is vagyunk. Nagyon kedves velem.Együtt járunk sportolni is.Mindenben megkérdezi a véleményem szinte mindent megbeszélünk.Kimentem külföldre és mindig írt nekem.Ismerősömnek megemlítette,hogy mennyire hiányzok és nem akar egyedül hagyni.Meg elvittem magammal ruhapróbára és megjegyezte ismerősömnek,hogy mennyire szép vagyok,de az a baj,hogy nekem ezeket nem mondja el.Volt,amikor viccelt és úgy fogadott,hogy elmegy én meg nagyon megijedtem látta rajtam és mondta,hogy csak viccelt és arcon puszilt.Meg volt,amikor kibuktam és mondta nekem,hogy különösebben,azért nem jött oda vigasztalni,mert zavarja,hogy nem tud segíteni és annak nincs értelme,hogy csak tutujgasson. Nagyon sok időt töltünk együtt,Próbáltam neki utalni rá,hogy nekem nem közömbös,de eddig nem hatott.AZ még hozzá tartozik most már nem emlegetem neki,hogy ismeri a volt barátom elég sokszor meséltem neki a volt barátomról,hogy mennyire nem jövünk ki vele,de ez viszonylag régen volt.

2015. febr. 1. 20:35
 1/2 anonim válasza:
Van nàla esélyed.Az hogy nem mer kezdeményezni az lehet azért van mert még nem volt vagy kevés párkapcsolata volt, vagy fél attól hogy ha nemet mondassz akkor annyi az eddig felépített "baràtság"-nak
2015. febr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ez most nagyon jó esett!:)
2015. febr. 3. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!