Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érthető, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki : kérdése:

Szerintetek érthető, hogy rosszul esik hogy a párom elalszik miközben facebookon beszélgetünk?

Figyelt kérdés

Nagyban beszélgetünk,ha 3 perc múlva nem ír vissza,akkor tudom,hogy bealudt.

De mindig ezt csinálja és olyan is előfordult már,hogy arról beszéltünk szakítsunk-e és eközben is elaludt.

Mondja,fáradt,de ugyan akkor kelünk,én mégsem alszom el...


2015. febr. 2. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
mással beszélget... gondolom, ezt kizártad
2015. febr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vera? :DDD mondh hogy o XD
2015. febr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek mások az alvásigényei. Másrészt pedig ne a facebookra építsd a kapcsolatodat.
2015. febr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem halálra van ítélve ez a kapcsolat.
2015. febr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Unpredictable ***** válasza:
Nagy arc lehet :D
2015. febr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 RRR ***** válasza:

te olyan vagy neki mint egy altatódal

ez is valami


amúgy lehet,hogy ő jobban kifárad mint te

2015. febr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem arra építem...Csak azért párszor megesik,oké,de folyamatosan...

Élőben nem sokat találkozunk,mert soha nem ér rá.

2015. febr. 2. 21:55
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon sem tudtok normálisan beszélni, élőben sem akar találkozni... miért is vagy még vele? Ezt én nem nevezném kapcsolatnak.
2015. febr. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Eddig sosem zavart, mondjuk komolyabb beszélgetés közben nem ment még el aludni. De általában úgy vagyok vele, ha álmos, feküdjön le nyugodtan, majd ha felkelt, folytatjuk.
2015. febr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Velem is megesik, hogy elalszok beszélgetés közben, hiába. Imádom, szeretem a páromat, de még egy izgalmas beszélgetés közben is képes vagyok elaludni 1-2 percen belül ha éppen várom, hogy visszaírjon.:D Eleinte mindig elnézést kértem tőle, de most fél év után már megszokta, hogy nem szándékos, reggel pedig édesen köszöntöm 'cserébe', vagy pedig hajnalban felébredek azért hogy visszaírjak neki(valahogy ráérzek, nem tdom hogy:D), a barátom még nem panaszkodott emiatt :)


Viszont az már más tészta, hogy találkozni sem lehet a leányzóval...

2015. febr. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!