Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy csaj aki nagyon...

Van egy csaj aki nagyon tetszik, párszor találkoztunk és facebookon nagyon sokat beszélgetünk és mindig van témánk, de mindig én kezdeményezek, engem ez eléggé zavar, mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Egyszerűen mindig én írok rá a csajra, és mindig én mondom hogy találkozzunk, nagyon tetszik a csaj és tényleg nagyon jól kijövünk. Komolyabb szintre szeretném vinni ezt az egészet,mit csináljak?mondjuk elég esélytelennek érzem magam mert nagyon sokan oda vannak a csajért :/

16/f



2015. jan. 26. 15:59
 1/3 anonim válasza:
Ez ilyenkor két dolgot jelenthet. Vagy egyátalán nem tetszel neki, vagy félénk, hogy rád írjon. Lány vagyok, tapasztalatból beszélek. Szerintem csak félénk.
2015. jan. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ugye nem idegesítem?mert tenyleg jokat dumalumk,szinte vegig flörtölünk :D
2015. jan. 26. 19:01
 3/3 anonim válasza:
Ezt így megkésve de remélem összejött a dolog! ":D
2017. dec. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!