Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon mi lehet a gond velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi lehet a gond velem hogy az emberekből ellenszenvet válthatok ki?

Figyelt kérdés
Voltak már fiúkkal kapcsolataim, de szakítottak velem. Ilyen kifogásokkal szakítottak velem, hogy én túl jó vagyok hozzájuk. Vagy pedig én szakítottam mert velem nem foglalkoztak épp eleget. Minden párkapcsolatomban adtam teret a másik félnek, senkire nem akaszkodtam rá. Úgy hogy nem értem mi lehet velem a probléma. De az emberi kapcsolataim sem jobbak. Sosem volt még egy barátnőm sem az általános iskolában, sem a gimiben. Most is egy tanfolyamra járok, ahol próbáltam barátkozni, de még is elutasítottak. Szóltam hozzájuk, válaszoltak, de hozzám ők maguktól nem szóltak. Ha a tanfolyamon kérek vkitől segítséget nem szívesen jön oda segíteni. Amúgy csendesebb, nyugodtabb tipúsúú ember vagyok. Úgy érzem magamat, mint ha egy nagy nulla lennék, aki az élettől nem érdemel meg semmi jót. L/21
2015. febr. 1. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, de ne aggódj, majd itt lesz elég rajongód az "L/21" láttán.
2015. febr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel a gyk ismerkedés szempontjából. Csak szeretnék válaszokat találni a kérdésemre.
2015. febr. 1. 18:52
 3/7 opened paradise ***** válasza:

Ha bármeddig is eljutottál,akkor biztos nincs így.

Nincs valamilyen furcsaságod?

2015. febr. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nyugi..velem is pont ez van

24l

2015. febr. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egy barátnőd sem volt? ennyire irritálónak nehéz lenni szerintem.
2015. febr. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Párkapcsolati téren soha nem volt gondom,az emberekkel annál inkább,mert nem bírják ha kiosztod őket,vagy az igazságot mondod,engem ezért nem bírnak.Te meg lehet túl csendes vagy,azért.Vagy alapban is unszimpatikus lehet az ember,tök mindegy milyen.
2015. febr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek nem lehetsz unszimpi.
2015. febr. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!