Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordult hogy kiábrándult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult hogy kiábrándult belőled valaki? mi volt az oka?

Figyelt kérdés
Velem azért szakított egy srác egyszer,mert az orromban volt egy szőrszál amit észrevett :)
2015. febr. 3. 12:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez most poén?:o
2015. febr. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez komoly? Akkor a segglyukamat takarni fogom mostantól nők előtt!
2015. febr. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
komoly :) azt mondta,hogy igénytelen vagyok ez miatt :)
2015. febr. 3. 12:21
 4/10 anonim ***** válasza:
miután túlestem pár műtéten, közölte, hogy így már nem vagyok vonzó
2015. febr. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Ha ilyen miatt valaki kiábrándul valakiből, akkor annak örülni kell.

Legalább gyorsan kiderült, hogy mekkora hülye a gyerek.

2015. febr. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Áhh kedves kérdező, ez csak ürügy volt a szakításra :/

Más okok voltak ott a háttérben. Erre nem gondoltál?

Mindenesetre egy állat ez az ember. Szegényke...:/

2015. febr. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

volt egy lány aki úgymond mindig number1 volt mindenhol, és ennek ellenére senki sem utálta mert hihetetlenül aranyos szimpatikus és együtt érző volt szinte mindenkivel, beképzelt se volt.


egyszer csak elkezdett közeledni hozzám, meg megint és megint és kezdtem elhinni hogy akar tőlem valamit, majd hihetetlenül beleszerettem.


mikor ez megtörtént és elérte a célját, akkor picit kitört egy harag és lelépett mással. mai napig nem igazán jó a levegő ha egy légtérben vagyunk, feszélyezett.


ő elérte hogy szeressem a mai napig ő az aki úgymond egyedül érdekel, de ő már nem szeret engem, vagyis legalábbis tök jól megvan nélkülem.

2015. febr. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Belőlem sokszor csajok, amiatt hogy pár hónap után már jobban kezdem kiadni a valós természetem. Nem igénylem az állandó elmászkálást, szexben is néha szeretem a kényelmet, és rájönnek arra is, hogy nem vagyok annyira sikeres, határozott sem, mint amennyire elsőnek gondolnak a fellépésem alapján.
2015. febr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Engem az exem még mindig szeret. De én azért ábrándultam ki belőle, mert mindenre volt ideje 10 hónap után csak rám nem. Meg egy f'sz volt a végén.:D 17L
2015. febr. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem tudok róla.

36N

2015. febr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!