Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/nők, előfordult már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, előfordult már veletek ilyen?

Figyelt kérdés
Előfordult már, hogy visszautasítottatok valakit, esetleg rövid együttjárás után szakítottatok vele, később viszont meggondoltátok magatokat valami miatt? Gondolok itt arra, hogy sokat változott előnyére az illető, és ennek hatására esetleg. Vagy ha egyszer úgy döntötök, hogy valaki nem kell, akkor az végleges?
2015. jan. 13. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Barátnőm így járt volt barátjával. Egy hónapig jártak, majd szakított a sráccal, utána pedig elkezdett neki tetszeni és újra összejöttek, kb két hónap kihagyással. Még tíz hónapot jártak.
2015. jan. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem ha nem volt a válaszom, eddig mindig komolyan is gondoltam, nem táncoltam vissza. Engem is utasítottak vissza és hagytak el, és ők se táncoltak vissza.
2015. jan. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!