Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A hülye emberek miért boldogab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hülye emberek miért boldogabbak?

Figyelt kérdés

Az áldott tudatlanság ilyen jó dolog, vagy csak annyi eszük sincs, hogy észrevegyék a körülöttük lévő problémákat? Míg egy buta ember boldogan elél a maga rózsaszín ködében a párjával és a boldogsághoz elég neki egy két szavas facebook üzenet szívecskével a végén, addig egy a világról valamit is tudó ember sokkal több problémával szembesül és foglalkozik, mert neki nem kerülik el a figyelmüket azokat, amiket az egyszerűek nem is látnak.


Ahogy a közmondás is tartja, "akinek nem inge...", szóval ennek fényében próbáljunk meg írni, oké?


2015. febr. 3. 16:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nem szeretnék mesélni, arról mikor emberek átvertek a hátam mögött vagy épp mikor olyan fontos ember halt mert, aki a legközelebb állt tőlem.


Sose volt problémám.

2015. febr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Istenem telefonálás közbe írni téboly, elnézést a hibákért..:D
2015. febr. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Elég hülye logika... Ebben alapvető hiba, hogy azt gondolod, a boldogság külső tényezőkön múlik, pedig nem.
2015. febr. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
ez nem a tudatlanságból fakadhat lehet hogy tanult ember csak pozitívan az élthez nem mindenben a rosszat kell keresni annyi apró öröm érheti az embert ha észre akarja venni.
2015. febr. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
teljesen egyetértek veled, kérdező! azt vettem észre, hogy a kicsit "egyszerűbb" barátaim sokkal boldogabbak pl párkapcsolatban az "egyszerű", butuska barátnőjükkel. örülnek egymásnak, nem komplikálják el, nem gondolkodják túl a dolgokat. az van, amit mondanak, nincs mögöttes tartalom. az én barátnőm nem ilyen, és én se vagyok ilyen, ami néha kicsit nehézzé teszi a dolgokat. szeretnék én is ilyen "egyszerűbb" lenni. :S
2015. febr. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartom magam butának, csak szimplán tudok örülni az apró dolgoknak, a rosszakkal meg nem foglalkozok, mert minek? Most miért rontsam el a jókedvem más hülyesége miatt?
2015. febr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Mert boldogok a lelki szegények.
2015. febr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

elég sértő és idegesitő amit irtál

én kikérem magamnak, igenis elég tanult, okos, jó logikájú ember vagyok, aki észreveszi a rosszat is

de hogy őszinte legyek: lesZäróm! mert minek foglalkozzak a problémákkal, ha valaki megköszöni ha előreengedem a bejáratnál, akkor már jól kezdődik a napom, és nem fogja semmi sem leverni a napomat

az a baj hogy az egész világ antihedonista, hogy senki sem tud megfeledkezni mindenről, és csak élni

szerintem inkább te vagy a hülye

2015. febr. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Igaz, a h*lyék sokkal boldogabbak. Azt ajánlom a boldogság kersése ne legyen céled. Az életben alapjában véve semleges vagy. Pl.: fú kaptam egy állást boldog vagyok, jó aztán megszokod a munkát és gürcölsz a szürke hétköznapokban, aztán meg... mondjuk, bakker elütöttem egy rókát most szomorú vagyok. Érted, szóval iagazadban meg ez annyira szét van ismételve hogy közhelyes. Szóval csak azért írtam ide mert szánalmas az életem :D
2015. nov. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!