Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőknek lányoknak mért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bézbózütő1000 kérdése:

A nőknek lányoknak mért van mindig legalább 1-2 évvel idősebb párjuk, mért nem jó például az egy korban vele lévő?

Figyelt kérdés
2015. febr. 3. 17:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
10%

mert a nő alárendelt,90%ban,ez van.mindenben alárendelt,

korban,végzettségben,észben,erőben,mindenben amiben alárendelt lehet.

2015. febr. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%
Mintha ti különbek lennének. Huszonéves srácoknak negyvenes nők kellenek, negyvenes férfiaknak meg tizenéves lánykák.
2015. febr. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

A lanyoknak az idosebb fiuk kellenek..altalaban..

Pont ahogy a fiuknak a fiatalabb lanyok..

2015. febr. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
13%
a nők azthiszik olyan érettek mint a náluk idősebb férfiak
2015. febr. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Azért, mert sok pasi későn érő típus. És a velünk egykorúak "gyerekesnek" mutatkoznak. Tisztelet a kivételnek, akinek nem inge, ne vegye magára!!!
2015. febr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Lányokat nem emlékszem, pedig akkor mindig idősebb volt, most Nőként fiatalabb van.


Megintazáltalánosítás..

2015. febr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
20%
Mert elvileg a nők hamarabb érnek.
2015. febr. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%
milyen 1-2 évről van szó ? :D 20-22 körüli lányok pl rendre 30 éves pasikkal jönnek össze ...
2015. febr. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
18%
A fiúk 1-2 évvel később érnek így egyenlítik ki az értelmi szintet.
2015. febr. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mikor én tini voltam (15-19) akkor a 40 fölötti férfiak találtak mindig meg. Nem tettem semmit csak kaptam az ajánlatokat az utcán, chaten, anyukám munkahelyén.


Kicsit el is voltam szontyolodva, hogy engem "rendes" férfi (korombeli) nem is akar soha szeretni? Annyira nem kezdeményeztek jelét sem adták, hogy érdeklődtek volna irántam.

Így az első korombeli fiú akin észrevettem, hogy érdeklem őt egy kicsit is, próbáltam megtartani és sikerült is.

Ciki vagy sem, de a tinisrácok annyira mulyák, hogy képtelenség kitalálni, ha bejövök valamelyiknek.

Viszont tiniként attól is irtóztam, hogy egy vén papa vezzessen be a szexualitás rejtelmeibe.

2015. febr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!