Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyeim! Az idősebb nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! Az idősebb nőknek mi jön be egy fiatal pasin? Nem gondolok itt nagy korkülönbségre 5-6 év (nő az idősebb) nem éretlen hozzá egy olyan pasi?

Figyelt kérdés
2014. jún. 16. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz? Mondjuk egy 15 éves fiú, meg egy 20 éves nő/lány az tényleg nem igazán illik össze, de mondjuk egy 30 éves, egy 25 évessel az nem gáz. Még később pedig aztán pláne nem gond.
2014. jún. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Például egy 25 éves fiú egy 30-as nővel jól kijönnek a párkapcsolatba?
2014. jún. 16. 21:17
 3/4 anonim ***** válasza:
34%

Én 27 vagyok, 20-23 év között fiúkkal szoktam dugni mostanában. Mikor én voltam 20-23, akkor a korombeliekkel csináltam.


Kapcsolatot semmiképp sem kezdenék ilyen komolytalan kis senkikkel, csak "arra" használhatók tapasztalom szerint. Pedig diplomás, egyetemista emberekről van szó, akik okosak meg minden, de éretlenek és valahogy olyan ostobák, kinevetni valók.


De ez csak az én véleményem.


27L

2014. jún. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Köztünk 8 év van javamra,36 éves nő vagyok.Egyáltalán nem éretlen a párom,azonos hullámhosszon vagyunk,közös céljaink,hobbijaink vannak.Ami gyerekes dolga van,azt pedig imádom benne:)
2014. jún. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!