Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért csak a kockákat kritizálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért csak a kockákat kritizálják a párkapcsolattal?

Figyelt kérdés

Mint ha ez valami spéci vallató eszköz lenne v mi.

Pl azt még sosem hallottam h ezt egy alkoholistán, drogoson, sport függőn, szerencsejátékoson...

Számon kérték volna pedig ismerek nem 1 embert aki gyakorlót drog fogyasztó még se piszkálja senki őket a mé nincs b nöd című kérdéssel ?



2015. febr. 3. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mert a kockák tipikusan a gyenge "ellenfelek" közé sorolhatók. A leggyengébb láncszeme könnyű letámadni, de egyébként én ezt nem nagyon vettem észre. Szerintem egyszer nagyobb elfogadásnak örvend a közösség.
2015. febr. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
ha 1 embert ismersz, akkor már ismersz 0-t is
2015. febr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
"gyakorlót drog fogyasztó" t is biztos cseszegetik csak nem veszi magára és lesem sz@rja ,h ki mit mond neki aki ellenségeskedik tudod?
2015. febr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Soha nem értettem ,h miért veszi ezt a dolgot valaki magára :)


Én meleg vagyok és nem igazán tudja senki szerinted nekem eddig hányszor tették fel ezt a kérdést mivel lánnyal még nem láttak?

Vagy hányszor szívták a véremet ezzel?

Ja és mellette gyakorlott drog fogyasztó is vagyok.

2015. febr. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az olyanokra gondolsz, hogy "háhá te kocka, nincs csajod"? Ezt megkapja szinte mindenki, én pl. napi szinten hallom, hogy embereket piszkálnak azért, mert a munkájuk miatt nem csajoznak, vagy mert a hobbijuk, vagy az egészségi állapotuk végett, szóval nem csak a kockák az egyedüli áldozatok. Egy időben én is kaptam az áldást, hogy állandóan csak a haverjaimmal lógok és csaj kéne, mert előbb utóbb rábukok a virslire és láss csodát, nem lettem homokos és nem is érzem a mai napig, 7 hónapnyi párkapcsolat után se, hogy olyan nagyon kéne nekem egy nő. Ez nem csak a férfiakra vonatkozik, a nőket is csesztetik, hogy pasizzanak már be, ők meg ilyenkor megkapják, hogy "biztos egy frigid, munkamániás pitsa vagy", meg hasonló ízléses sértéseket.

Vannak emberek, akik jól érzik magukat egyedül vagy laza kapcsolatokban, a probléma ott kezdődik, hogy az általánosan elfogadott felállás, hogy "neked csaj kell, neki meg pali, oszt jónapot, minden más rossz".

2015. febr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Na azt elhiszem a melegek elég nagy %-a cuccozik nem egyet ismerek :)
2015. febr. 3. 18:30
 7/9 anonim ***** válasza:

# 6 azért ne általánosíts mert még így is több hetero ismerősöm fogyaszt tudat módosítókat mint meleg.


Nyilván egy meleg aki esetleg még ön magát sem fogadta el ebben a világban és mindenhonnan csak negatív dolgot hall identitásáról tehát lényegében önmagáról könnyen elkezdhet kicsit kiszakadni ebből az elbaxott világból ami persze nem megoldás csak elmenekülés a problémák elől.

2015. febr. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem általánosítás nekem ezt egy meleg évfolyam társam mondta.

És ismerőseim közt szintén van 1.


De am semmi bajom a melegekkel.

2015. febr. 3. 18:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenkit ugyanúgy piszkálnak vele, hogy miért nincs valakije, nem csak a kockákat... Amúgy barátommal mi mindketten azok vagyunk. De egyikünket sem piszkáltak előtte amíg nem voltunk együtt, hogy biztos azért nincs senkink, mert kockák vagyunk. :) L
2015. febr. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!