Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs gond egy olyan párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs gond egy olyan párkapcsolattal, ahol a férfi még tanul és még nincs munkája, de a nő már dolgozik egy ideje?

Figyelt kérdés
2013. nov. 7. 07:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nálunk fordította helyzet, és szerintem nem gond.
2013. nov. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy lenne. (Engem nem tudna zavarni, ha a barátom még tanulna.)
2013. nov. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én voltam ebben a helyzetben egy ideig, semmi rosszat nem találtam benne. Az akkori barátom fősulira járt, engem akkor nem vettek fel, így elmentem dolgozni.
2013. nov. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Zakathol ***** válasza:
Barátnőm évek óta dolgozik, sőt még idősebb is nálam. Nem érzem, hogy ezzel bárkinek is lenne problémája.
2013. nov. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A normális az, ha ilyen esetben a közös kiadásokhoz srác is ugyanúgy hozzájárul, a többi meg külön kassza. Tanulás mellett a srác dolgozzon (pl. magánórák, diákmunka, utolsó évesen már cégnél gyakorlaton), szüleitől is elfogadhat egy kis támogatást és kölcsönt, ha kell diákhitelt vegyen fel. Ha a csaj és a srác családi háttere kb. azonos, iskolázottságuk is egyforma lesz, akkor a nagyon szoros elszámolás azért nem fontos.


De nagyon nem szép dolog az, amikor egy bolti eladó szintű csajt megvezet egy egyetemista srác. Szegény csaj azt hiszi, hogy megtalálta azt a férfit, akivel érdemes közös jövőt terveznie, jólétben élnek majd, gyerekei jobb képzést fognak már kapni, ezért úgy érzi hogy érdemes a jelenben pénzügyileg is támogatnia a barátját.


A srác meg diplomásként jó állással rájön, hogy kevés neki a mostani csaj, mert már olyan csajok közül is válogathat, akik eddig szóba sem álltak vele, velük pár évig elszórakozik. Családalapításhoz feleségnek meg olyan csajt fog majd választani, amilyen anyukája tanácsol neki (csinos, kultúrált, erős akaratú okos nőt, mert nem akar hülye gyerekeket).


36F

2013. nov. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 moonlightsentinel ***** válasza:
Azért diákhitelbe vernie magát csak azért, mert úgy "illik", szerintem hülyeség.
2013. nov. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

#5:Mi köze van a végzettségnek ahhoz,hogy mennyi esze van a gyereknek?

Apám szakmunkás,anyámnak pedig csak egy érettségije van,engem mégis mindenki intelligensnek tart a környezetemben és sokszor meglepődnek,hogy mennyi eszem van.

Aki ezek alapján szelektál,annak valami komoly gond van a fejében és egy számító dög és elég szegényes lelki világgal rendelkezhet.

2013. nov. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem elég undorító felvetés.Bezzeg fordított esetben működhetne nem?!
2013. nov. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Csillámszőrű!


A baráti körömben sok magasan képzett, normális haveromnak egyszerűbb származású, de nagyon csinos csajtól lett gyereke. Mivel sokat járunk össze, van összehasonlítási alapom, és látom hogy ugyanolyan normális apák, eltérő kulturális szintű anyák gyerekei között mekkora a különbség.


#5

2013. nov. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A kérdező és a párja kora?
2013. nov. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!