Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is tapasztaljátok azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is tapasztaljátok azt, hogy sokszor a csinos, helyes emberek szenvednek a párkapcsolattal inkább?

Figyelt kérdés
Sok szép, csinos helyes férfit, nőt ismerek, akiket átvernek, nem találja a párját, megcsalják stb. Ugyanarról a csúnyább, kövérebb emberek meg boldog párkapcsolatban élnek, lehet nem olyan szép a párjuk, de boldogok.
2014. máj. 24. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Lehet azért, mert szép meg helyes ismerőseid mind felszínes nyomorékok, akik mellett nem lehet megmaradni, a "csúnyák" pedig normális értékrenddel bíró, kedves emberek.
2014. máj. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem annyira számít a kinézet, inkább a lélek. Ha nem száll el, ha normális, megbízható ember, akkor használják ki inkább...magyarul bunkónak kéne lenni, de valakinek nem megy...:D
2014. máj. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez azért nem mindig van így. De a szép emberek sokszor felszínesek, abból is adódhat ez. Többen érdeklődnek irántuk, így nagyobb a kísértés és nagyobb eséllyel léphetnek félre. Vagy olyat választanak, aki nem illik hozzájuk, csak azért, mert a külsőt nézik, a belsőt meg nem.
2014. máj. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség.
2014. máj. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy hibátlan alma is lehet rothadt belül.
2014. máj. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább csak arról van szó, hogy ha egy vonzó embernek vannak párkapcsolati gondjai, az feltűnő, hiszen arra gondolsz, aki ilyen vonzó, annak boldog kapcsolatban kellene élnie. Aki meg kevésbé vonzó, annál elkönyveled, hogy hát istenem, nincs senkije, de hát érthető.

Egyébként szerintem nincs összefüggés. Én régebben nagyon jó csaj voltam, jó párkapcsolatban. Aztán meghíztam, aztán kidobtam az akkori barátom. Azóta megint boldog párkapcsolatban élek, csak mással. És megjegyzem, a párom nem kicsit jó pasi, abszolút nem a megalkuvásról szól.

2014. máj. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!