Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan exed, olyan volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan exed, olyan volt szerelmed akit nem tudsz elfelejteni, habar sok ido telt el, tovabbleptel es sosem fordulnal vissza, de megis sokszor eszedbe jut es ugy erzed sosem tudod feledni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 9. 22:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb olyan van, hogy URISTEN!!!!!!! miert, miert, miert alltam vele szoba???? De olyankor azzal probalom vigasztalni magam, hogy mnden emberi kapcsolat alakit a szemelyisegen, es neki(k) koszonhetem, hogy ma az vagyok, aki vagyok, utana meg meg jobban utalom magam, mert ez hulyeseg
2010. febr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
az első barátom:)
2010. febr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem hülyeség, amit írsz első válaszoló. Én is így gondolom. Amúgy én is úgy vagyok, hogy ma már nem tudom elképzelni, hogy tudtam járni az első barátommal. De ezek a csalódások is kellenek. És az ember ezekből tapasztal és tanul és tud fejlődni. Szóval minden kapcsolatából tanul valamit az ember szerintem. Meg ezek a kapcsolatok szerintem önmegismerésre is szolgálnak.
2010. febr. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
ne szomoritsatok el ...senkiben nem maradt meg az elso szerelem valamennyire...:-s
2010. febr. 9. 22:17
 5/15 anonim ***** válasza:

vn ilyen, az elsö szerelmem... 15 voltam 2 hónapig voltunk együtt, végül megcsalt és én összetörtem.. mindennek 6 éve

nem tudok rola semmit, de még mindig eszemnejut néha, nem mint szerelem, csak hogy mit csinálhat, merre halad.. és biztos vagyok benne hogy zavarna ha lánnyal látnám. pedig tultettem magam rajta.. első és egyben utolsó szerelmemnek nevezem gondolatban, mert azóta nem éreztem azt mint nála

2010. febr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Van, és sajnos másfél évtizeddel később újra összejöttünk. Azóta romokban az életem..
2010. febr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nekem az 1. szerelmem is ilyen, 15 évesen szerettem belé de sajnos csak plátói volt, valahogy mégis mikor látom őt itt-ott, lányokkal, rossz érzésem van, és irigységet érzek a lány iránt akivel van. az 1 évvel ezelőtti szerelmem is ilyen, vele együtt voltam, de nagyon csúnyán váltunk el, és 1 éve nem bírom kiverni a fejemből, nem voltam azóta senkivel, és úgy érzem még jó darabig nem leszek képes rá....:(
2010. febr. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem is az első szerelmem,aki aztán megcsalt,és sikerült elfelejtenem.Majd 1 év után összejöttünk egy éjszaka erejéig,és azóta megint csak ő jár a fejemben...Nem kellett volna "felszakítani a sebeket".
2010. febr. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

szerintem ilyen mindenkinek van.nekem legfőkképp azért mert folyton felszakítja a sebeket és belebotlok,nem engedi, hogy elfelejtsem,hogy ne szerethesem :/

19/L

2010. febr. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
bennem az összes szerelmem megmaradt,mert a 99%-a csak plátói volt 21f
2010. febr. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!