Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha egy lány sokat néz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy lány sokat néz téged, abból leveszed, hogy tetszel neki? kort is

Figyelt kérdés
2015. febr. 4. 13:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Majd ha megszólít, majd akkor egyértelmű lesz. Csak abból, hogy néz, nem fog lejönni, hogy tetszem neki, mert alapvetően ideges vagyok attól, ha bámulnak mások, így nem az fog lejátszódni a fejemben, hogy "Hm, ismerkedne?". 25
2015. febr. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

háát az én esetem kicsit bonyolultabb,de biztos vagyok benne,hogy rájött,hogy bejön nekem.:D


ezt csak úgy általánosságban kérdezem,az én esetemtől függetlenül.

2015. febr. 4. 13:28
 13/19 opened paradise ***** válasza:
Írd le,többet is tudnánk mondani.
2015. febr. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Te talán így gondolod, de függ, hogy hogyan nézel, miként, és hol, és lehet h félénk a srác és nem fog kezdeményezni, te meg nem fogsz és így b**aszhatjátok.
2015. febr. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy tudjam hogy folyton engem nez,nekem is egyfolytaban őt kene neznem..
2015. febr. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetben vagyok egy lánnyal. Biztosan rájött, hogy tetszik nekem. Az már más kérdés miként érez ő. Nem látok bele a fejébe.
2015. febr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

opened paradise


az egyik legjobb haverja az exemnek... szóval ezért mondom,hogy elég rossz helyzet ez,és úgyse lesz belőle semmi.de elég feltűnően nézzük egymást.mindig.mások is észrevették már. ebből gondolom,hogy azért sejti,hogy bejön.:D vagy nem?:D szerintem mondjuk nagyon látszik rajtam.legalábbis én nem nézegetek sokszor egy embert,ha nem tetszik.


de nem is ez miatt kérdeztem,hanem csak kíváncsi vagyok,hogy a pasik mennyire veszik le a dolgokat.

2015. febr. 4. 13:53
 18/19 opened paradise ***** válasza:

Akkor valószínűleg nem fog csinálni semmit sem.

Neked kell,nincs mese.

2015. febr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ha felveszitek egymással a szemkontaktust és a pasi ennek ellenére nem megy oda akkor abból nem lesz semmi....feltéve, hogy nem egy tapasztalatlan tini!!!

37F

2015. febr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!